Pete inestetice pe piele

personandreeaiovici

Mi-au aparut din senin niste pete pe spate si am inceput sa caut care este motivul. Pana la urma m-am dus la centrul medical Focus sa imi spuna exact ce si cum si mi-au spus ca sunt niste pete care s-au format din cauza expunerii prelungite la soare asta vara. Am cam exagerat, recunosc. Am reusit sa scap de ele si vreau sa multumesc celor de la Focus si domnului dr. Calin Dobos. Sunt cei mai tari. http://www.centrulmedicalfocus.ro/servicii-medicale/servicii-centrul-medical-focus/

• person Clinique

Recomand corectorul pentru pete de la Clinique Even Better. Este super, calmeaza iritatiile si eruptiile. Sora mea a avut o eczema pe spate care se tot "plimba" pe corp... A reusit sa scape cu crema asta.

15 Mar 201618:53
  • person crema impotriva pigmentarii

petele pe spate reprezinta o problema medicala ce tine de dermato (fara sa am studii inclin sa cred ca este vorba de pitiriasis ).
    Sunt cel putin la fel de neplacute ca si petele ce apar pe fata, asa numita pigmentare.
    Eu va recomand doua creme: Velvet Clare 50 ml, o gasiti aici www.glassonion.ro si Crema albire Staminology 50ml, la fel pe www.glassonion.ro, ambele formule apartin Prof Dr Umberto Borellini, fondatorul companiei Glass Onion Milano.

14 Mai 201410:05
  • person Perfect Potion

Recomand acest produs minunat, care m+a ajutat sa scap de cosuri si pete pe fata. Reduce grasimea si tenul arata mai sanatos. Il folosesc noaptea. Se gaseste aici http://ro.strawberrynet.com/skincare/perfect-potion/sos-spot-gel--blemished-skin-/151073/#DETAIL

24 Feb 201418:37
  • person :))

nu va stresati, e reclama la centrul ala medical

03 Mai 201218:57
  • person Nizoral

se foloseste numai la recomandarea medicului, nu? ca am si eu cateva zone iritate pe corp, de la stat prea mult la soare si nu mai stiu ce sa fac...

03 Mai 201214:24
  • person .

si eu am avut astfel de pete si doctorul mi-a dat samonul Nizoral, te dai pe spate si te clatesti cu multa apa!

03 Mai 201212:02
  • person pai si ce ti-au recomandat?

ce fel de tratament ai facut?

02 Mai 201212:21
Recomandari

Newsletter Ele.ro

recunoasterea adevarului
  • person

"cheia spre fericire este sa iti doresti ce poti obtine..."

Blog Ele.rochevron_right
Forum Ele.rochevron_right
Ghete dama Coady Grena