Liceenii

personmonita

Liceenii de astazi se perinda prin cele mai luxoae cafenele si cubluri, credeti ca mai sunt cativa care stiu sa se bucure de o iesire in parc sau la film?

• person .....

Te poti distra si fara bani daca esti o persoana plina de tine si ai in jurul tau prieteni care te sustin

08 Iul 200821:52
  • person :)

Parerea mea este k nu trebuie sa fi full de bani k sa te potzi distra ... te poti distra shy intr-un parc sau in oricare alt loc unde nu e atat de luxos...eu una nu'i suport pe cei cu bani de'a gata shy mai ales k se dau mari shy tari q mashyni dealea scumpe shy alte lucruri...nu e totul in viata numai bani

13 Iun 200813:15
  • person monita,

nu toti liceenii au parinti cu bani, haide sa nu generalizam.

uneori te bucuri mai intens de viata cand ai mai putini bani in buzunar.

02 Iun 200814:18
  • person deja-vu

parca s-a mai pus intrebarea asta...normal ca exista inca "liceeni" care nu isi permit sa se afiseze cu mertzanu si cu o freza gelata prin bamboo sau pad, unii prefera sportul(role,bicicleta,etc)..eu aleg rolele :) , altii prefera iesirile la o bere,un biliard, de filme nu stiu ce sa zic, daca ai un monitor de cel putin 17 inchi,o canapea pe care incap 4,5 persoane se pot urmari acasa foarte bine si asa mi se pare mai amuzant ,decat sa nimeresc pe un loc tampit la cinema

29 Mai 200812:52
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Limbajul Iubirii
  • person

"va puteti plimba pe oricare dintre alei , dar daca veti ajunge la inima mea calcati cu grija"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere