Ajutati-ma

by: 
Mi-au iesit niste pete rosii sub ochi si nu stiu cum sa scap de ele.Prima data mi-a aparut la un ochi iar apoi la celalalt.Le am de cateva luni si tot nu dispar.Am avut mai demult conjunctivita e posibil sa fie de la asta?Va rog sa imi raspundeti.

RE: Ajutati-ma

15 Dec 2004, 19:42

Buna!cel mai bine este sa consulti un medic dermatolog,el stie cel mai bine de ce suferi.Dar poti sa-ti aplici pe ochi comprese su ceai de musetel care are efect dezinfectant.Mult succes!

petra

petra

RE: Ajutati-ma

12 Dec 2004, 12:05

si eu am avut conjuctivita si nu mi-au aparut pete rosii,posibil sa fie de la o crema pe care o folosesti(daca folosesti),cel mai bine ar fi sa mergi la un medic dermatolog sau daca stii vreo farmacista cu experienta intreaba acolo.

Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.