ajutor !

by: alifer
salutari la toata lumea,
eu am ceva probleme cu punctele negre -mai multe pe nas si mai putine pe obraz-si as vrea sa-mi spuneti si mie ce lotiune/crema/tratamant ar trebui sa folsesc ca sa scap de ele.merci

kristina_ro2002

kristina_ro2002

ajutor

03 Apr 2005, 19:31

fantomica ai putea sa-mi spui cum ajung la doamna dr. antohi si cat costa? tratamentul lunar se face apoi tot acolo?

fantomica

fantomica

RE: ajutor !

13 Ian 2005, 17:10

Si eu sint fericita proprietara a acelui ten mixt,sensibil si alergic la mai toate produsele cosmetice.So...misca-tzi matalutza funduletzul din dotare in primul rind la un cabinet dermato-cosmetic si ti-o recomand pe doamna doctor Antohi,al carei cabinet se afla pe linga Spitalul municipal,linga gara.Apoi,lunar...tratament cosmetic,igiena maxima si nu te apuca sa tzi le scotzi singurica,o sa aratzi ca si cum ai fi papata de ratze!

RE: ajutor !

11 Ian 2005, 08:34

Buna! Cel mai bine ar fi sa mergi la un cabinet de cosmetica,iar acolo printr-un simplu tratament poti scapa de ele.E cel mai indicat avnd in vedere ca este vorba de zona fetei care este foarte sensibila...iar doamna cosmeticiana iti va indica o crema pt a putea ajuta la prevenirea punctelor negre.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!