ce anticearcan sa folosesc??

by: simona_const2005
vreau neaparat sa scap de cearcane, si nu stiu ce anticearcan sa folosesc. am incercat cateva pana acum dar nu am fost multumita deloc. stiti unul bun?

alexia_t

alexia_t

L'Oreal

08 Feb 2007, 14:44

Iti pot recomanda ce folosesc eu...ce-i drept, nu am cearcane foarte evidente, vezi l'Oreal inafaillible, sub forma de baton, este un corector, de fapt.bafta...

baby_crys16

baby_crys16

iti dau un sfat

05 Feb 2007, 14:55

nu sunt bune anitceracanele de la avon sau oriflame nu fac nimik si nu te ajuta cu nimik..sun fff proaste....eu as vrea sa stiu dak sunt anticeracane facut in casa.......de mine?raspuns pls cine stie

uscyta

uscyta

recomandarea mea

02 Feb 2007, 21:06

anticearcan de la The Body Shop sau de la Rimmel..acopera foarte bine cearcanele mari si adanci

katalina

katalina

si eu caut un anticearcan bun

02 Feb 2007, 12:07

ma bucur ca ai deschis subiectul si eu caut un anticearcam bun, desi nu am cearcane proeminente, ele exista si din pacate nu am gasit un anticercan bun, folosesc si crema in jurul ochilor dar nu are rezultate spectaculoase..., am incercat anticearcan de la oriflame si l'oreal sub forma de creion cu pensula in capat si nu am fost multumita, asa k mai bine folosesc fond de ten , dar nu este sanatos deoarece usuca pielea din jurul ochilor

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.