Cearcane

by: moderator
hello, de cateva saptamani am cearcane si nu mai pot scapa de ele, aveti idee ce pot face? exista o crema care chiar sa functioneze? chiar nu vreau sa raman cu acele cearcane, cum sunt alte persoane, ma imbatranesc foarte mult si nu se vad deloc frumos

vevemic

vevemic

Buna

03 Feb 2015, 14:50

Cheia este... mult mult sooomn!
Si daca nici dupa o saptamana-doua de program normal de somn atunci esti candidat(a) pt acid hialuronic sau grasime proprie.

livia_t2

livia_t2

Tratament piele imbatranita

13 Oct 2014, 16:01

Si eu am aceeasi problema cu oboseala, imi aparusera multe riduri, pielea nu mai avea elasticitate, luminoasa nici mai intra in discutie. Am mers mai intai la doctor pentru ca nu voiam sa incerc tot felul de produse dupa ureche iar doamna doctor mi-a recomandat revidox, mai ales pentru ca este si un bun antioxidant, dar ajuta si la prevenirea bolilor cardiovasculare datorita proprietatilor resveratrolului din struguri si a extractului din rodie. Actioneaza direct la nivel celular si reda un aspect intinerit si stralucitor pielii. Rezultatele s-au observat mai ales in zona ochilor, unde se acumuleaza multa oboseala, dupa 2 luni de zile in care l-am folosit. Il iau in continuare si am o stare mult mai buna, iar fata arata extrem de improspatata chiar si atunci cand orele la munca se prelungesc pana tarziu. Acum vreau sa incerc si crema Ox tot de la revidox care sper sa lase tenul si mai hidratat si luminos. Revin curand cu noutati!

depinde

20 Iun 2012, 19:48

de cauza, spui ca de cateva saptamani au aparut. Cearcanele pot apare in urma noptilor pierdute, schimbare de dieta , schimbarea patului sau a pernei, a unei boli, sau ... varsta. Daca nu e varsta, incearca sa dormi cu o perna mai inalta, cred ca se gasesc in magazine niste pungi cu gel special ptr cearcane , pune-le in frigider apoi dimineata aplica-le pe cearcane ptr 5-10 min

wonderland

wonderland

incearca

19 Iun 2012, 13:51

de la vichy, am auzit ca sunt bune, numai ca sunt ceva mai scumpe