Crema ten uscat dar cu tendinte de ingrasare in zona T

by: wonderland
Hello, vreau sa-mi cumpar o crema noua de fata si nu stiu ce as putea folosi in cazul meu, aveti ceva recomandari? Mersi

ginie_pp

ginie_pp

crema fluida pentru ten

09 Iun 2017, 11:01

Eu am incercat Crema fluida pentru fata cu maxnolia si ceramide vegetale de la BottegaVerde.ro. Este o emulsie lejera si delicata care ajuta tenul sa isi regaseasca echilibrul natural, oferind protectie, combatand senzatia de mancarime si atenuand aspectele inestetice aparute din cauza caldurii. Este ideala pentru sezonul cald, deoarece nu incarca tenul si se absoarbe rapid in piele.

codruta52

codruta52

Crema ten uscat

27 Nov 2012, 11:45

Imi recomand cu placere linia ALPHA REVITAL, pe care eu o folosesc de 2-3 ori pe saptamana, pentru ca tenul uscat si sensibil, ca si tine. Din gama am lotiunea de curatare si crema, care se impaca foarte bine cu pielea mea. Daca vrei sa fii sigura de alegerea facuta, du-te intai la o consultatie la salonul Apiestetic, eu de acolo am aflat de produse. Ai informatii si pe site-ul lor: apiestetic.ro.

deliam

deliam

Recomandare

02 Nov 2012, 11:14

Eu am incercat-o pe cea de la Nivea si mi se pare ca nu intra deloc in piele, e muult prea grasa. De la Vicy sau de la REN daca vrei naturala. Sunt foarte bune amandoua si au produse pentru toate tipurile de ten. Succes

selladeal

selladeal

Crema ten uscat

08 Oct 2012, 23:46

Iti pot recomanda Crema de fata pentru ten uscat cu minerale de la Marea Moarta - www.beautyminerals.ro/ingrijirea-fetei-684/crema-de-fata-pentru-ten-uscat-1236.html

sunshine84

sunshine84

crema pentru fata

17 Sep 2012, 10:39

hello, eu folosesc o crema de la nivea si e ok, am mai avut de la dove dar mi se parea prea grasa. Cremele de la Olay mai sunt bune...