Creme antirid cu efect

by: moderator
A folosit cineva creme antirid..vreun efect?

as vrea sa0mi iau si eu si nu stiue xact de care si daca au efect cu adevarat..

anca_diaconu78

anca_diaconu78

Buna

20 Apr 2012, 14:18

Iti recomand cremele cunoscute ca fiind foarte eficiente, poti incerca marci gen Lancome, Biotherm, sau Payot.
Eu obisnuiesc sa mai comanda de pe internet, unul din site-urile pe care ti le recomand este www.feminishop.ro

mariaadriana

mariaadriana

Yvy Essentials

27 Mar 2012, 20:56

Daca te intreseaza pretul site-ul lor este www.yvy-essentials.ro, dar acolo preturile sunt mai mari!
Eu am obtinut preturi mai mici pentru ca le-am achizitionat prin intermediul unui reprezentant! Am gasit o adresa de e-mail pe facebook-ul lor. ana@yvy-essentials.ro este adresa!
Daca te intreseaza produsele sau detalii trimte un mail la acea adresa si poate obti preturi mai mici!

wonderland

wonderland

Hyaluron Yvy Essentials

16 Mar 2012, 09:52

am auzit de ele dar nu am apucat sa le testez, ma intreb cat de scumpe or fi....

mariaadriana

mariaadriana

Hyaluron Yvy Essentials

15 Mar 2012, 14:02

Si eu am folosit Hyaluronul de Yvy Essentials! Are efect rapid, dupa primele 2 saptamani de utilizare am observat efecte benefice! Eu l-am folosit pe cel cu Resveratrol! Folosesc si cremele de zi si de noapte, sunt si acestea anti-aging, dar le folosesc mai mult pentru felul imi care lasa tenul!Cremele sunt bune si pentru persoanele care au acnee!

japonialove

japonialove

Creme antirid cu efect

05 Mar 2012, 10:10

Cele de la Eucerin am auzit ca ar fi bune insa eu nu am apucat sa la testez, mai am putin pana sa ajung la varsta de la care se recomanda inceperea folosirii tratamentelor antirid:)

simone82

simone82

Tratament antiaging- Intraceuticals

04 Mar 2012, 11:44

Parerea mea e ca rezultatul cremelor depinde si de varsta.Pot fi eficiente insa intr-un procent destul de redus. Eu am descoperit insa recent tratmentele Intraceuticals. Am fost la o clinica in Bucuresti, Elos Beauty Center, unde mi-am facut cateva sedinte pentru rejuvenare. Rezultatele au fost vizibile de la prima sedinta.Dupa primul obraz pe care am facut tratament se vedea diferenta prin comparatie cu celalalt. Preturile sunt accesibile si nu implica deloc durere. Iar faptul ca au un medic dermatolog care se ocupa de asta este un plus pentru ei si pentru noi- parerea mea.

micaela

micaela

creme antirid YVY ESSENTIALS

02 Feb 2012, 19:45

Incearca-le sunt absolut miraculoase. Sunt bune pentru mai multe lucruri cum ar fi acnee, psoriazis, dar si pentru riduri sunt excelente. Au chiar si hyaluronbin concentratie pura! Eu am observat efecte dupa primele 2 saptamani de la utilizare!