creme antirid pt ochi

by: miha2427
folosesc nivea Q10 plus pt ochi dar nu sunt multumita.stie careva ceva mai bun si mai eficace?

ginie_pp

ginie_pp

crema antirid pentru ochi

10 Oct 2017, 17:31

Buna! Eu folosesc crema antirid de la Bottega Verde, Ialuron Plus. Contine acid hialuronic si are si factor de protectie solara 15. De cand am inceput sa o folosesc privirea mea este mult mai luminoasa, mi s-au redus si cearcanele si simt zona din jurul ochilor mult mai hidratata. Este de departe cea mai buna crema antirid pentru ochi pe care am folosit-o pana acum. Recomand.

pisi

pisi

Garnier

23 Oct 2007, 18:08

Eu am folosit de la Garnier o crema pt ochi si am fost f multumita de ea.

carstea

carstea

creme de ochi

05 Oct 2007, 14:49

Sigur Retinox+ pentru ochi sau Retinox multicorrexion pentru ochi sunt cele mai eficiente. Sunt de la Roc si le gasesti in farmacie

katalina

katalina

creme ochi

16 Mar 2007, 09:55

am folosit si eu crema avene , este buna , dar nu extraordinara si costa 42 RON ( cred ca are 10ml) ; Acum folosesc crema produsa in Grecia ,Aphrodite, se gaseste si la noi, este cu musetel si ulei de masline 89RON ( 20gr). Nu va recomand cremele ieftine , eu am facut o alergie foarte neplacuta de la Blossom.

uscyta

uscyta

AEVENE

20 Feb 2007, 14:56

Produsele AVENE le poti gasi in orice farmacie care are produse cosmetice,la fel si VICHY..gelul de ochi antirid de la AVENE costa in jur de 800-1.000.000 de lei..cel de la VICHY-MIOKINE in jur de 750-800.000 de lei

miha2427

miha2427

multumesc

03 Feb 2007, 12:55

mersi cred ca voi opta pt vichy dar am auzit ca si produsele de la avene sunt bune dar sa fiu sincera nici nu stiu unde se pot gasi.la farmaciile sensi blue,poate?

uscyta

uscyta

Vichy

02 Feb 2007, 20:48

Si eu am folosit Nivea Q10 plus pt ochi mult timp si nu am fost multumita..Sunt foarte multumita de crema pt ochi de la Vichy-Miokine..e super buna
de fapt ,recomand intreaga gama de produse Vichy
de asemenea pt ridurile din jurul ochilor si ploapelor recomand gelul de ochi de la Avene,foarte bun.