cum scap de punctele negre

by: istrate_claudel
ma confrunt cu o problema destul de des intalnita la majoritatea fetelor. Nu stiu cum sa scap de punctele negre care se vad destul de tare!!! va rog care stiti un remediu eficient sa im spuneti

ivacsisabel

ivacsisabel

buna!

20 Feb 2011, 18:32

Salut fetele...am si eu nevoie de un sfat cum sa scap de punctele negre?nu le mai suport!!! plz

boobllegum

boobllegum

plasturi

26 Dec 2009, 17:40

am avut si eu problema si am scapat de ea cu niste plasturi luati de la farmacie...depinde zona fetei eu aveam pe nas asa ca am luat speciali pentru nas...ma rog trebuie sa iti umezesti cu niste apa zona respectiva,apoi pui plasturele stai cu el vreo 10-15 minute,apoi tragi destul de tare!si apoi dupa ce ai tras aplici o crema de fata se gasesc la cam toate farmaciile si sunt destul de scumpi cam pana in 30 ron dar io zic ca merita

christinam1976

christinam1976

geluri de ulei din arbore de ceai

30 Oct 2009, 23:09

Prin folosirea unui gel de ulei de arbore de ceai poti ameliora sau tratata afectiunea in mod natural - ACNEEA!
Incearca sa gasesti produsul pe aukro.ro, okazii.ro.
Multa sanatate!

emilia_me

emilia_me

Am avut si eu probleme cu punctele negre

29 Oct 2007, 15:05

Am avut si eu aceasta problema si am rezolvat-o folosind in fiecare seara sapun Dove exfoliant si lotiune tonica de la Garnier.

carstea

carstea

puncte negre

04 Oct 2007, 17:39

Intradevar cosmetica poate fi utila, dar daca vrei da incerci un tratament acasa incearca Boreade 12 de la Noviderm. Este o gama dermatologica pe care o gasesti numai in farmacii.Se aplica o data pe zi seara iar rezultatele apar foarte repede

roxi_2003

roxi_2003

metoda

21 Iul 2007, 22:38

foarte eficient este sa te duci la un salon de cosmetica. acolo sa ti se scoata toate punctele negre, si apoi...ingrijeste-ti fata cu Garnier Pure 3 in 1. nu e scump, si e ff bun. eu folosesc de cateva luni, si nu mai am nicio problema cu tenul, si aveam puncte nerge care ma deranjau foarte tare.
succes