epilare definitiva?

by: micutza_micutza
buna...
as vrea sa stiu si eu dak si-a facut cineva epilare definitiva ca sunt in dubii daca sa aplez la asa ceva sau nu? ...reclamele sunt foarte atragatoare dar de efectele secundare se vorbeste foarte putin...sfatuiti-ma va rog....ms

mariana2012

mariana2012

centre

28 Ian 2012, 13:08

eu am gasit un centru din Bucuresti, http://www.epilaredefinitiva.info/depilfin/ , au doua centre si in romana si in unirii, profesionisti

cristinastanescu40

cristinastanescu40

Epilare definitiva

09 Nov 2011, 14:12

Buna,
eu pt epilare definitiva merg la Cellulem Block, au si IPL au si laser, laser-ul din cate mi-au spus se poate face si pe pielea bronzata. eu fac IPL acum dar ma bate gandul sa continui cu laser. sunt in p-ta Victorie dar cred ca au si in Dorobanti.

hornetica

hornetica

.....

27 Oct 2011, 05:48

Abia acum gasisem ceva si incep sa ma indoiesc.Va dau un copy paste.
"Nu stiu care este efectul tratamentului, dar daca veti cauta cu atentie pe internet, veti gasi cateva persoane: naomi22, laura din constanta, dana nu mai stiu cum care incearca sa incurajeze vanzarea acestui produs. Deci atentie mare la recomandari!!!!!!!! Nu am gasit alta persoana multumita de rezultat! Aceste persoane, din dorinta de a vinde s-au dat drept cliente multumite, dar ele sunt vanzatoare!!!! Au postat pe toate forumurile! Deschideti bine ochii inainte de a cumpara! Nu acuz, dar personal mi se pare suspect"
Culmea are dreptate.Deja mi-am luat tratamentul din pacate.Va tin la curent cu rezultatul.

estetic

estetic

NEW CENTRU DE EPILARE DEFINITIVA CLUJ 120 RON

26 Oct 2011, 23:37

Va invitam la centru de epilare definitiva din cluj str fabricii de zahar nr 4 salon loly!Epilare cu ipl+radiofrecventa cel mai nou aparat si performant!
Preturi avantajoase 120 de RON ZONA /SEDINTA
http://www.facebook.com/pages/Epilare-definitiva-si-tratamente-de-reintinerire/64912
VA MULTUMESC

hornetica

hornetica

parere

05 Oct 2011, 06:57

Fetele v-ar interesa produsul la 3 -4 milioane?Vreau si eu opinii.Ma gandeam sa intru in afacere cu el.Iau pentru mine intai sa vad daca merge.De ani stau pe ganduri si am primit o oferta.I-am explicat celui de la care cumpar cat e pretul aici si considera el ca si mine ca e exagerat.va pup si astept raspuns.mersi

alice

alice

epilare

04 Oct 2011, 15:46

HEY, eu am deja 6 sedinte brate si picioare si sunt foarte multumita, mai am realmente cateva firicele. Ce-i drept dupa primele 3 sedinte eram destul de ingrijorata pt ca nu am vazut mari driferente(aveamacele "isulite" fara par dar speram sa fie mai multe si mai mari). Acum la a 6a sedinta proaspat facuta mai am 20% par si cred ca in maxim 2 seinte scap si de acesta.Ma fac la AFI nomasvelo desi am crezit initial ca nu sunt buni(aveau preturile mult prea mici...60 euro in loc de 300 ...dar au demonstrat ca sunt profi si sinceri pana la urma...nu mi-au spus ca scap dupa 4 edinte cum mi s-a promis in alte saloane iar acum intentionez sa imi fac inghinal desi imi este putin teama...va tin la curent:*

anaida_angel

anaida_angel

epilar system 500 ron

07 Apr 2011, 12:29

vand epilar system la 500 ron

anaida_angel

anaida_angel

epilar la doer 500 ron

07 Apr 2011, 12:24

vand epilar system la doar 500 ron

alina_andreea

alina_andreea

epilare definitiva

16 Mar 2011, 17:35

buna fetelor nu stiu cat este de eficienta epilarea cu laser pentru ca nu am incercat,dar am folosesc crema KALO pentru epilare definitiva si chiar sunt rezultate iar costul ei nu este asa de piperat precum costul sedintelor de epilare definitiva cu laser,daca doriti sa scapati de par fara foarte multe cheltuieli incercati cu incredere crema pentru epilare definitiva kalo.

alina_iulia

alina_iulia

Epilare cu lumina pulsata

24 Ian 2011, 23:08

Buna. Mi-am facut epilare definitiva cu ipl nu de mult si nu am avut nici un efect advers. Am fost la nomasvello pentru ca mi s-a parut cel mai potrivit si ieftin si a fost ok. Am dat 30 de euro pe sedinta, si am facut 9 sedinte.Astept sa mai treaca impul sa vad daca functioneaza asa cum se zice si poate ma mai duc. mai vorbim:p

x_sagittarius_x

x_sagittarius_x

Epilar system

09 Nov 2010, 10:14

Buna!
nu stiu cate dintre voi au auzit de Epilar System dar din cate am inteles si am citit este foarte bun, am "auzit" numai lucruri bune despre acest tratament de epilare "definitiva"

Ideea este ca am gasit o Suuppperrr Oferta si vroiam sa va spun si voua

daca sunteti interesate ma puteti contacta pe mes (ID-ul este acesasi x_...)
Cat mai repede posibil ca nu stiu cat mai tine aceasta oferta

ronna20

ronna20

epilare definitiva

23 Sep 2010, 19:32

o prietena si-a cumparat tratamentul pentru epilare definitiva crema Epilar System si a scapat de mustata. nu mi-a venit sa cred, ea era super fericita. e destul de scumput dar oricum iesi mai bine decat la aparate. in plus nu are riscuri sau efecte adverse, doar contraindicatii pt gravide.

kata25

kata25

epilare definitiva

27 Aug 2010, 12:28

betty_30 ti-ai cumparat cumva aparatul de epilat definitiv k sunt foarte interesata

betty_30

betty_30

epilare definitiva

12 Aug 2010, 12:00

hmmm la cat costa sa ma epilez definitiv pe zonele pe care vreau eu am facut un calcul si am ajuns la o concluzie.mai bine imi cumpa un aparat de epilare definitiva pentru utilizare acasa car costa vreo 900 de euro si asa scutesc cel putin 500 de euro si ma epilez definitiv pe toate zonele.am gasit pe net un aparat HPLight care cosat 900 de euro si mi se pare super ok.o sa va tin la curent dar sincer metoda mea cred ca este cea mai eficienta din punct de vedere banesc dar si calitativ ca am citit multe pareri bune.va pup

elenadumitrache

elenadumitrache

epilare definitiva

20 Oct 2009, 14:14

Buna Micutza!Eu ma epilez definitiv cu laser sunt la a 3a sedinta si sunt foarte multuminta!sedintele sunt la interval de 2-2jumate pe corp iar pe fata 4-5saptamani!Efectele secundare pe care tu vrei sa le stii nu exista daca asculti ce ti se spune, adica: dupa sedinta sa nu te speli cu apa fierbinte, sa nu te expui la soare fara protectie de preferabil 50spf, si sa nu folosesti alcool pe zona care a fost tratata! Epilarea este una progresiva dureaza 5-6 sedinte!
Pe mine nu m-a durut, aici unde ma fac eu au un laser de ultima generatie si chiar nu simti nimic, apare o mica roseata dar dispare in 5-10 minute!Eu sunt foarte multumita...iti pot lasa un numar de tel de la salon si poti cere mai multe informatii! iar ca preturi sunt foarte buni!Merita sa incercati si sa scapati de parul nedorit!Salonul se numeste Marazul estet iar adresa: Calea Vacaresti nr. 203A. tel: ! sper ca iti sunt de folos informatiile mele!
P.S: Descopera placerea atingerii pielii perfecte!

barbara2308

barbara2308

Epilare definitiva

29 Mai 2009, 16:50

Buna...vroiam sa va impartasesc si parerea mea,m-am epilat definitv pe mai multe parti ale corpului si unt foarte multumita de rezultat, va recomand cu incredere sa apelati la aceasta metoda pentru a scapa de chinul aparatului,lamei, ceara din fiecare luna. Sunt necesare 4sedinte la interval de o luna de zile, dupa aceste sedinte se mareste intervalul intre urmatoarele sedinte,1la2luni,1la3luni si tot asa...Sper ca va sunt de folos aceste informatii.

oanuska

oanuska

cea mai eficienta epilare definitiva

12 Feb 2009, 13:45

buna sunt medic estetician si cea mai buna metoda de epilare definitiva este cu un aparat LHE ( lumina pulsata si caldura),sunt doar cateva in tara.
din pacate nu spun prea multi ca zone cum ar fi mustata la femei se rezolva destul d greu. ma puteti contacta la oanuska1978@yahoo.com.

ruxxy

ruxxy

:)

29 Mai 2007, 14:48

micutza dar ce bronz ai tu sau la ce metoda ai apelat de te tine bronzul toata vara?? ....eu ma ''chinui'' pe la solar ,cu tot felul de creme autobrnzante etc.....si tot nu ma tine atat.astept raspuns!!

micutza_micutza

micutza_micutza

ghinion

28 Mai 2007, 19:54

trebuie sa aman procedura pt la iarna intrucat prima conditie la epilare definitiva este sa nu fii bronzata ....:((sa ca....tre sa ma multumesc si vara asta cu dureroasa ceara...

alex_t

alex_t

la ce zona te-ai gandit?

24 Mai 2007, 18:04

Ai apucat sa te duci? Povesteste-ne si noua cum a fost :) am auzit ca exista mai multe modalitati de a te epila definitiv, mai spune-ne si noua ce-ai aflat!

micutza_micutza

micutza_micutza

..

12 Mai 2007, 19:31

merci Ruxxy...am sa incerc si eu sa vad ce iese...

ruxxy

ruxxy

mesaj......

11 Mai 2007, 12:14

nu exista efecte secundare la asa ceva (adika eu nu am auzit ca ar fii),nu ai de ce sa ai dubii poti apela cu incredere la aceasta metoda,desi sa stii ca sunt nevoie de cateva sedinte penru a scapa de parul nedorit ...... e f buna metoda asta prietenele mele si-au facut si sunt multumite ,poate o sa incerc si eu!!!!bata!