Feng Shui

by: raluk
Sunt adepte sau adepti Feng Shui pe aici? am citit de curand un articol care m-a convins sa incerc si eu, cu toate ca pana de curand credeam k este o mare porcarie.

As vrea sa imi recomandati si mie o sursa de unde sa ma documentez. Reviste, carti ceva?

seagull

seagull

eu nu prea cred in asta

16 Apr 2009, 15:28

dar am un prieten care e edeptul si pune in practica. lui se pare ca-i merge destul de bine. acum, nu stiu ce sa zic... carti sunt foarte multe, ti le-am recomanda mai degraba decat siteurile de internet. stii tu, daca cineva s-a chinuit sa scrie o carte sunt mai multe sanse ca s-a si documentat calumea. decat un site de internet pe care poti scrie vrute si nevrute.

annetta

annetta

ceau

27 Mar 2009, 00:15

Eu cred in Feng Shui!Am incercat odata ceva cu Feng Shui si m-a ajutat.M-a uimit cat de rapid a fost raspunsul.

andu_9292

andu_9292

feng shui

28 Iul 2008, 00:00

sincer si eu as vrea sa aflu mai multe lucruri despre acest lucru

angelinaram

angelinaram

diversitatea

13 Apr 2007, 22:36

Salut!

Sunt multi adepti in tara, desi nu ies la iveala. Daca intrebi lumea pe strada, ai sa fii surprinsa cati au auzit de Feng Shui.

Si poate vei fi si mai surprinsa cand vei vedea cati stiu mai multe si cati sunt interesati de Feng Shui.

Carti sunt o multime.
Scoli si profesori sunt destui.
Elevi, cu siguranta doldora.

Depinde de fiecare cum isi creeaza filtrul prin care separa boabele de neghina.

Calitatea, de cele mai multe ori, este data la o parte din dorinta cantitatii de bani, clienti, faima etc.

Angelina