by: corina_kittyc
A aparut in sfarsit si acest film. Mie una mi s-a parut superb James Cameron nu se coboara nici de data aceasta. Filmul acesta are de toate dupa parerea mea. Il recomand. Voi ce parere aveti?

o luna

06 Oct 2010, 23:10

acum o luna parca, a aparut Avatar cu noi scene, l-a vazut cineva? Eu am vazut doar filmul original, f faine efectele desi nu mi s-a parut cel mai bun 3D film pe care l-am vazut pana acum, cred ca 2D e la fel de impresionant. o alta poveste despre bad guys and good guys, de manipulare a mintii , de distrugerea planetei in cautare de castig rapid :( trist ... noroc ca povestea de dragoste gen Romeo si Julieta are aici un final fericit.

corina_kittyc

corina_kittyc

....

19 Iul 2010, 17:51

cu ce e tampa povestea? ce poveste vroiai? a fost o poveste foarte frumoasa care a fost problema? si nu trebuie sa deudca lumea ceva neaparat dintr-un film, e doar un film. cred ca daca nu se facea atata reclama la filmul asta ar fi fost mai apreciat

autumn

autumn

In afara

07 Iul 2010, 08:23

de efecte speciale intr-adevar de nota 10, povestea e deosebit de tampa si enervanta...

salsafactory

salsafactory

Cursuri de dans latino (Salsa; Bachata; Cha-Cha; R

04 Mar 2010, 14:14

Cursuri de dans latino powerd by Salsa Factory.
Va asteptam in noua sala de la Tineretului, vis-à-vis de fostul club Gossip, et 1, str Lanariei nr 95,In incinta complexului TCenter Inscrierile se pot face la fata locului sau pe mail.Pentru mai multe detalii acesati link-ul http://www.salsafactory.ro/?p=725
Beneficii:
- Sala de 200 mp;
- Parcare cu paza in incinta complexului;
- Vestiare;
Instuctori/coregrafi:Simona&Valentin
Instructori:Laura&Dorin (from AzA Models)
Va asteptam cu drag la cursuri.Pretul abonamentului este 120 lei/luna, iar pt elevi/studenti 100 lei/luna(3 sedinte pe saptamana Marti si Joi de la 19:00 sau de la 20:30 si Duminica de la 18:30 practice)

alexandras

alexandras

..

10 Feb 2010, 11:59

ce ti-a placut la film? ce ai inteles din el si ce ar trebui sa inteleaga lumea din asa ceva?

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.