Casa de pe lac

by: raluk
Din seria filme romantice si putin ciudate, am vazut acum vreo saptamana Casa de pe lac. L-a mai vazut cineva? V-a placut? Alte pareri? Mai multe detalii despre Casa de langa lac

corina_kittyc

corina_kittyc

:)

15 Nov 2008, 15:51

Un film foarte frumos, mi-a placut mult.:)

dennyssa

dennyssa

07 Apr 2008, 11:09

un film superb mai ales ca in el au avut roluri principale 2 dintre actorii mei preferati :)

pisi

pisi

Foarte frumos

06 Iul 2007, 17:03

Mi-a placut mult acest film,o poveste de dragoste ciudata,dar frumoasa si deosebita.
Iar finalul mi s-a parut clar,dar nu-l povestesc acum,ca sa nu stric placerea celor care nu l-au vazut inca.
Merita vazut!

kitty21

kitty21

Finalul?

09 Mar 2007, 11:22

Mie mi s-a parut k s-a terminat cam ciudat...cand ea s-a dus la firma si a gasit schita facuta de el, in biroul fratelui lui si apoi l-a aratatpe el cand a intrebat ce zi e azi si a plecat fugind....Si acum va intreb pe voi daca asta e chiar finalul acestui film....Parerea mea...Frumosi actorii...

fabi

fabi

19 Ian 2007, 09:32

a fost superb filmul,si ideea originala.

lalka

lalka

)

09 Nov 2006, 23:56

da,l-am vazut si eu mi-i s-a parut foarte fain filmul,dar n-am inteles varianta aia cu timpul..ea era in viitor iar el in trecut si la urma s-au intlnit cum vine asta?

dubluveve

dubluveve

cam plictisitor

03 Oct 2006, 12:32

Nu stiu, ori eram obosita in seara respectiva ori fimul asta e adormitor! As inclina spre a doua varianta. Povestea m-a uimit ce-i drept insa nu mi-a cucerit atentia. Chestia cu axa timpului sa spunem ca i-a mai salvat pielea asa ... cat sa nu fie un romance banal.
Cred ca am adormit inainte de finalul fericit:)) pentru ca am ramas profund convinsa ca filmul se termina ff trist :))

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.