caut si eu un film

by: djvio
sal all
plssssssssssssssssssss help meeeeeeeeeee
caut un film difuzat si de tvr1 si de protv acu 2-3-4 ani in urma.e un film social cu tenta psihologica in care un pusti, (e cunoscut ca a jucat in multe filme) pus de profesorul sa se gindesca fiecare la cite o tema de vacanta parca.El vine cu ideia de a ajuta 3 persoane si apoi le cere la fiecare aceste persoane ca la rindul lor sa ajute pe altele 3 si tot asa.
Sfirsitului filmului este tragic ,pustiul murind si la el acasa se string toti acesti oameni care au aplicat aceasta schema a lui.
Multumesc anticipat.id meu este djvio2002

haxburry_diamonds

haxburry_diamonds

film

18 Aug 2009, 11:32

daca afli cumva pe messenger sa postezi si pe forum. Mi se pare interesant

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.