Desene animate

by: 
Va mai uitati la desene animate? Mergeti la productiile mari sau mai aveti si un serial de suflet?

aquapur

aquapur

Desenele...

22 Apr 2008, 18:53

eu inca ma uit cu placere la desenele animate,chiar cred ca sunt interesante,de multe ori ma binedispun...de mica ma uitam la desene si se pare ca timpul nu mi-a orbit aceasta placere:)) eu cred ca ele reprezinta un sector absolut necesar in viata de zi cu zi...ce frumos e sa mai pastrezi ceva din copilul care erai...

syminapop

syminapop

Tom and Jerry

27 Feb 2008, 13:58

hehe;)) eu nu am incetat sa ma uit la Tom si Jerry,au fost si sunt cele mai dragute desene animate,bineinteles pe langa Beauty and the Beast,Shrek,Printesa Sisi,Mickey,etc.:)

corina_kittyc

corina_kittyc

hm...

25 Ian 2008, 21:14

mie imi plac mult desenele de la disney ...foarte mult mi-a placut "Sinbad: Legend of the Seven Seas" interpretare: rol principal brad pitt intrati pe www.imdb.com si scrieti acolo filmul pt mai multe informatii,asa...mi-a mai placut lion king...a si the magic sword..mai sunt o gramada da nu-mi vin in minte acum:)

redbaloon

redbaloon

Cartoon Network?

25 Ian 2008, 11:49

Se mai uita cineva la Cartoon Network? Io ma uitam cand eram mica, acu ma enervez ca sunt dublate in romana.

ihatepink

ihatepink

Family guy

22 Ian 2008, 14:39

Family guy Si American Dad sunt serialele la care ma uit cu placere. Sunt bine ancorate in realitate. La noi se da Family guy pe Tvr 2 sau se dadea.