Este sau nu Daniel Craig the best James Bond?

by: 
Vinerea trecuta a aparut SkyFall noul James Bond, fost o nebunie aici la noi in birou, toata lumea isi cumpara biletele online, de teama sa nu cumva sa nu prinda loc. M-a cuprins si pe mine febra si am cumparat si eu bilete, desi evit sa merg sa vad filmele in premiera , numai de groaza de a sta la coada si a nu prinde locuri bune in sala. Pentru ultimul Batman am asteptat 3 saptamani dupa aparitia filmului ca sa merg sa vad filmul, de cate ori vroiam sa il vad era coada la intrarea in sala : ))
Sa revenim la SkyFall, Daniel Craig este un super sexy James Bond, iar Javier Bardem , sotul Penelopei Cruz, il eclipseaza pe Bond in cateva scene… videoclipul de inceput si muzica sunt superbe, iar imaginile din Shanghai au determinat pe majoritatea celor de aici din birou sa il aleaga ca urmatoare destinatie de vacanta. In final e un bun film James Bond, supararea mare a fost ca sala nu avea AVX si am suferit , sunetul nu a fost de cea mai buna calitate. Oricum, un film fain cu James Bond, dar nu sunt sigura ca mi-a placut mai mult ca Bourne Legacy … de asta trebuie sa il mai vad inca o dat la un IMAX sau AVX : )

cristi_iordache

cristi_iordache

vazut, placut

14 Nov 2012, 15:05

e misto Daniel, si ca aparitie si ca interpretare a lui bond.
Mi-e greu insa sa aleg intre el si Pierce Brosnan
http://www.imdb.com/name/nm0000112/

sunshine84

sunshine84

Daniel Craig

13 Nov 2012, 14:21

da, este ceva special la el, parca face ca acest film sa fie altfel:) abia astept:)