Film

by: moderator
ce film imi recomandati sa vad weekednul asta?

Hunger Games again and again

11 Apr 2012, 23:11

Am mai pus un mesaj, dar nu stiu sincer ce s-a intamplat cu el …. :) ) du-te la Hunger Games , l-am vazut 2 weekenduri la rand, o data cu sotul si o data cu bona, desi la inceput am fost sceptica … cam dure imaginile cu copii care se omoara intre ei, dar am fost corupta , ca de altfel milioane de fani ai filmului … Abia astept partea a doua a filmului care va aparea in toamna.Nu iti recomand comedia 21 Jump Street , stupid film, actorul principal arata bestial : ) asa ca nu am dat banii chiar degeaba, oricum mult mai slab decat ‘This means War’ care desi e cotat slabut mi s-a parut distractiv,
A vazut cineva The Vow ? Actori buni , nu mai spun amandoi frumosi foc  dar destul de slabut fata de Notepad cu care este comparat. Se duce cineva sa vada Titanicul in 3D? m-as fi dus si eu daca nu l-as fi vazut 2 D de cel putin 7 ori : )) asa ca o sa spun pass. In weekendul de Paste cred ca merge la Wrath of Titans, desi nu sunt incantata din trailerul pe care l-am vazut, dar sotul meu insista sa il vedem … oricum, din sumedenia de filme pe care am vazut-o in ultimul timp Hunger Games este la loc de cinste. Insula misterioasa 3D si John Carter 3D sunt filme ptr copii

sunshine84

sunshine84

Film

02 Mar 2012, 17:23

hmmm....eu recomand numai comedii, insa in ultima vreme nu mi-a placut decat Tower Heist, este cu Eddie Murphy.