Filme pe care le-ati revedea cu drag :)

by: dubluveve
Care sunt filmele care v-au intrat la inima si pe care le-ati revedea?
In cazul meu ... You’ve got mail, Amelie, Todo sobre mi madre. Aseara am revazut We're No Angels (1989) cu Robert De Niro si Sean Penn - geniali actori si super film

corina_kittyc

corina_kittyc

:)

15 Nov 2008, 15:38

as revedea cu drag Piratii din Caraibe la care chiar m-am uitat de vreo 12 ori si nu exagerez:).

cammy_m_2000

cammy_m_2000

filme bune...si simpatice...

18 Mar 2007, 13:34

filme care merita vazute: the notebook, the butterfly effect 2, music&lyrics, the wedding date, just my luck, the lake house, cold mountain, si altele

addy

addy

:)

10 Oct 2006, 11:49

Oricand mi-ar placea sa revad "Piratii din Caraibe", "Fearless" si "Goana dupa o piatra pretioasa". Mai sunt evident multe altele.:)

dia21

dia21

Filme preferate

05 Oct 2006, 22:46

hi...my movies? Sweet November, Casablanca & Gone with the wind...nu neaparat in ordinea asta. Philadephia...impresionant intr-adevar

bjork_ro

bjork_ro

ah...

05 Oct 2006, 20:58

dar cui i-a placut ''Pacientul englez'' sau ''Pact cu diavolul''??
cred ca as fi in stare sa ma uit la aceste doua filme o zi intreaga si nu m-as plictisi de ele...sau''Philadelphia''....ce film...chiar m-a marcat acest film...

mata

mata

love it

05 Oct 2006, 18:05

Filmul care imi aduce liniste sufleteasca si acre ma incanta mereu este "Riding in cars with boys".Este pur si simplu superb.Dak nu l-ai vazut cu siguranta trebuie sa nu-l mai pierzi....trust me

lavinia_girl

lavinia_girl

film

04 Oct 2006, 16:20

mie imi place foarte mult the lake house :X:X :D

lilee

lilee

Filmele mele...

04 Oct 2006, 09:56

Indiferent de starea de spirit, Sweet November, Amelie, 91/2 Weeks, Before Sunset sau Dances with Wolves reusesc intotdeauna sa imi capteze atentia..ca si cum le-as vedea pentru prima oara..

lilee

lilee

Filmele mele...

04 Oct 2006, 09:55

Indiferent de starea de spirit, Sweet November, Amelie, 91/2 Weeks, Before Sunset sau Dances with Wolves reusesc intotdeauna sa imi capteze atentia..ca si cum le-as vedea penru prima oara..