am slabit 10 kg intr-o luna

personmisam

de ani de zile incercam sa slabesc dar fara nici un rezultat,regimuri nu pot sa tin pt ca am ulcer si de curand am citit pe acest forum despre un salon de infrumusetare si am incercat sa vad despre ce e vorba.La inceput am fost sceptica dar dupa o luna de tratamente cu vacuum si impachetari cu geluri anticelulitice am reusit sa slabesc 10 kg.Salonul se numeste INSHAPE si pt mai multe detalii puteti vizita site-ul www.inshape.ro

• person BUNA

AS VREA SA STIU SI EU CAT T-EA COSTAT CU TOTUL .MS ASTEPT RASPUNSUL TAU

30 Iul 200816:22
  • person tratamente de slabit?

Buna.Sunt noua pe aici.Ai slabit numai prin acest tratament?fara dieta sau sport?
    Preturile cum sunt?Si eu incerc sa slabesc insa fara rezultat.

16 Iun 200820:24
  • person mi se par eficiente

mi se par eficiente..dar in acelash timp si costisitoare...tu cat ai dat ???

17 Mai 200814:54
  • person celebre in toata lumea si n-a auzit nimeni de ele

daca sunt celebre in toata lumea,cum se face ca nu s-a auzit de ele?cum se face ca nu se vinde produsul in farmacii si cum de inca mai vad oameni obezi pe strada cand acest produs miracol cunoscut mondial te face sa slabesti minimum 10kg intr-o luna??? Iti multumesc in avans pt raspunsul pe care o sa mi-l dai ,cine stie,poate o sa ma combin si eu la aruncat cateva milioane pe fereastra :))

20 Feb 200821:01
  • person felicitiari

Felicitari atat tie cat si celor care au gasit o alternativa la diete, prin intermediul careia poti avea rezultatele dorite cu mult mai putin chin insa trebuie sa faci si putin sport ocazional.

12 Feb 200813:47
  • person Funny!

Da,cu siguranta ai slabit 10 kg doar ducandu-te la ACEL salon...tu ai impresia ca toate cititoarele acestui forum sunt blonde?Sper ca-ti merge bine si ai cliente la salon.LOL

04 Feb 200803:18
  • person bravo

Se poate insa si cu regim intradevar mai drastic.Depinde cat de repede raspunde organismul la regim.

17 Ian 200819:04
  • person vacuum si impachetari??

uau suna fantastic!! poti sa dai mai multe detalii despre procedeu pls? cate kg aveai inainte si ce inaltime ai? eu am 1,74 si mi-e cam greu sa dau jos kg in plus :( . Mersi anticipat pt raspuns

17 Ian 200810:10
  • person fara regim

nu am tinut nici un regim pt ca am probleme cu stomacul...acum ma straduiesc sa nu mai ma ingras din nou ca mi-ar parea rau

30 Oct 200715:24
  • person buna

de mirat,imi fac si eu,ai tinut si vreo dieta in tot timpul tratamentului?

30 Oct 200714:59
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Cand crezi ca nu mai ai putere ......
  • person

"cand vrei sa faci ceva ,fa-l nu te mai gandi la nimic ,viata e scurta"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON