exercitii pentru un abdomen perfect

personsunshine84

in afara de clasicele abdomene, ce as putea sa mai fac?

• person aparat multifunctional de fitness Ab Generator

Ai putea sa incerci cu Ab Generator Are un pret bun si din cate am citit isi face treaba.

10 Mar 201614:52
  • person ceai

buna, se gaseste si la noi acest "canadian tea"? si chiar te ajuta sa obtii un abdomen plat???

17 Sep 201210:27
  • person canadian tea

Buna.eu am ajun sa am un abdomen plat cu ceaiul canadian tea,am slabit 7kg in 3 saptamani,am scapat de toata grasimea de pe abdomen.

14 Sep 201213:52
  • person Dap

Foarte buna ideea cu inotul. imi place asa mult sa inot, daca as avea si timp ce bine ar fi... am cam uitat sa fac sport in ultimul timp. din fericire nu am mai pus la loc kg date jos dar cred ca o sa ma reapuc de toate cele 3 luna viitoare: pastilele slim and fit, o dieta, probabil cu mult pepene pentru ca pe caldura asta simt ca ma dezhidratez instantaneu si poate niste jogging. abdomene teoretic fac oricand fac curatenie prin casa :D

22 Aug 201200:20
  • person Abdomente, inot

Abdomente, inot, astea iti incordeaza muschii si deci, ard grasimile. Si da, ceaiul verde e foarte bun (adica rau :P) pentru grasimile de pe abdomen. Si eu tot slim and fit fol. ca adjuvant ca au si ceai verde si garcinia +hoodia.

21 Aug 201203:30
  • person ceai verde

buna recomandare, voi incepe si eu sa beau mai mult ceai verde

02 Iul 201210:11
  • person Ceai verde

Cred ca am mai zis asta intr-un topic: ceaiul verde ajuta foarte mult abdomenul. Daca faci deja sport/abdomene este excelent, acum nu-ti mai trebuie decat un adjuvant ceva. Iar ceaiul verde sau extractul de ceai verde (eu de-asta iau slim and fit, pt ca are extract de ceai verde si nu am timp sa-mi fac ceai zilnic) ajuta la arderea grasimilor de pe abdomen in principal. Cauta pe net. Si eu am avut aceeasi problema, cu colacei etc si asa am trecut la diete, pastile si sport. Ca sa le dau repede frumos :D Succes!

30 Iun 201219:40
  • person si eu zic la fel

in afara de clasicele abdomene nu cred ca mai ai ce face...

25 Iun 201209:13
  • person Cred ca...

nu prea mai ai ce face in afara de abdomenele clasice stiute de toata lumea...

24 Iun 201221:22
  • person Pilates

incearca exercitiile care implica intarirea abdomenului Pilates Flat Abdominals Series, chiar o sa ai un abdomen de invidiat

24 Mai 201223:43
  • person hmm

pai in afara de abdomene nu stiu ce ai putea sa mai faci, depinde acum si cate poti face pe zi, eu am o prietena care face in jur de 200 de abdomene in fiecare zi si vreau sa spun ca o invidiez, are un abdomen perfect

24 Mai 201212:06
Recomandari

Newsletter Ele.ro

surprize Surprize SURPRIZE
  • person

"http://luiza.zboara.eu - sau - fericirea daruita de copii"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON