un abdomen... tare!

personvarafierbinte

Buna. Eu am invatat niste procedee yoga care ma ajuta sa imi mentin sub control burtica. De fapt, prima oara le-am citit intr-o carte (Cartea femeii de la editura Kamala), apoi am luat legatura cu editura si cu cei care au scris-o si am fost la ei la sala. La prima vedere par imposibil de facut, dar nu e chiar asa. Mie mi-au iesit destul de repede. Si pritena mea si-a luat cartea si acum e mai buna ca mine. tehnicile astea s-au prins mai repede de ea. Oricum, acum pot sa ma dau mare in fata iubitului meu in timp ce ne iubim, ca fac tot felul de jonglerii cu abdomenul, care il excita foarte tare. Mult succes si voua!

• person SLABESTE RAPID

DOAR NOI ITI REDAM SILUETA PERFECTA, FORMELE ATRAGATOARE SI TONUSUL DE ZILE MARI!
    http://www.slabut.ro/ iti vine in ajutor si iti ofera cele mai EFICIENTE metode de slabit, fara sacrificii, fara riscuri pentru sanatatea dvs! O gama larga de capsule, comprimate, pastile, ceaiuri si creme anticelulitice sunt o adevarata sursa de slabire si revigorare! Uita de dietele restrictive! Slabeste RAPID si durabil!
    http://www.slabut.ro/ contact@slabut.ro

13 Sep 201112:42
  • person de ce nu incercati ora de arobic si kangoo jumps

va invit 03.decembrie 2009 la scoala aldo moro detalii pe www.kangooaerobic.ro la ora mea de aerobic.
    in curand si kangoo jumps.
    pentru abdomen perfect recomand kangoo jumps.ghtele iti lucreaza perfect corpul si trbuie sa uiti de toate dietele complicate.
    oricand pueteti sa ma contactati pe mail sau mess sau tel,detaliile le gasiti pe site.
    Diana

29 Nov 200921:12
  • person :-o

cum,cand,unde?fetelor exista vreo metoda sa slabesc fara sa fac 15000000000 de abdomene pe zi?:d..dati si voi mai multe detalii despre cam ce e yoga asta si daca se poate practica acasa...ca eu am cam inceput sa am probleme serioase cu burtica:(

20 Mar 200815:57
  • person e pur si muove!

Si totusi, oricine poate sa faca exercitiile acelea, chiar daca nu crede acum! Doar sa vrea si sa creada si sa le faca... Bineinteles, nimic nu e simplu din prima, nici la fitnes nu e, dar merita!
    Intr-adevar, la fitness dai jos kilogramele, transpiri, socializezi, nimic rau in asta...
    Mie imi plac mai mult exercitiile yoga (cele pe care le-am citit din cartea aceea)pentru ca sunt explicate pe intelesul tau, si te ajuta sa fii mai constienta de propria ta burtica. Si explica acolo si de ce unele femei fac burtica si altele nu...
    Doar pentru ca parintii nostri nu au facut yoga nu inseamna ca nu este buna si ea la ceva.

05 Mar 200815:11
  • person corect

Eliberati-va chakrele, lasati enrgia sa circule prin fiecare punct al fiintei voastre, Guru fie cu voi :p. Acum serios vorbind as participa si eu la o sedinta yoga, am inteles ca rezultatele dorite sunt garantate.

21 Ian 200816:02
  • person yoga - reteta de succes

Practicand yoga, poti rezolva nu doar probleme de ordinul greutatii corporale ci si spirituale.Te relaxezi, meditand si reusesti sa te si imbunezi, scapand de stres si de frustari.

21 Ian 200815:49
  • person depine de fiecare persoana

Nu orice persoana poate practica yoga.Cred ca mai simplu niste ore la o sala de fitness.

17 Ian 200818:59
  • person Pentru un abdomen "tare"

Eu sunt mai de moda veche (poate), insa cred k un abdomen tare se obtine prin multe exercitii fizice (in primul rand, abdomene). Nu stiu cum e cu yoga si alte chestii... insa aceasta este metoda care da cele mai bune rezultate la mine.

11 Dec 200710:37
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Let`s take a look
  • person

"despre frumusetea care se ascunde in fiecare din noi si despre cum sa fii cu adevarat glamour."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere