Imi cade parul. Ce pot face sa opresc acest lucru?

personmargo80

Imi cade parul. Ce pot face sa opresc acest lucru?

• person Caderea parului

Se poate incerca si o cura cu produsul halier care ajuta la stoparea caderii parului.

06 Mar 201814:04
  • person Frunze de nuc

A incercat careva sa isi spele parul cu frunze de nuc sau asa ceva?

16 Aug 201715:15
  • person Stoparea caderii parului

Folixin poate ajuta si el sa stopezi caderea parului.

31 Mar 201714:44
  • person par

Pentru efecte si mai rapide, se combina foarte bine cu uleiul din nuca de cocos. Efectele sunt chiar uimitoare. :)

25 Nov 201623:56
  • person par

Eu folosesc gama vivese senso duo si sunt foarte multumita de aceasta, toate problemele parului au disparut. Nici nu ma pot astepta la mai multe din partea unui produs. :D

25 Nov 201623:49
  • person Caderea parului

Eu zic sa mai astepti poate trece de la sine. Poti incerca si cu un sampon pentru stoparea caderii parului.
    Daca nu functioneaza poti face o cura cu diverse suplimente/medicamente facute special pentru asa ceva.

04 Feb 201510:31
  • person Caderea parului

Eu zic sa mai astepti poate trece de la sine. Poti incerca si cu un sampon pentru stoparea caderii parului.
    Daca nu functioneaza poti face o cura cu diverse suplimente/medicamente facute special pentru asa ceva.

04 Feb 201510:31
  • person Caderea parului

04 Feb 201510:30
  • person Remedii pentru stoparea caderii parului

Pentru stoparea caderii parului exista mai multe metode care sunt bune. Se pot folosi suplimente, sampoane sau diverse solutii care sa intareasca radacina firului de par.

06 Ian 201510:55
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Boem
  • person

"nu mi-a ramas decat cuvantul..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M

9 RON   11 RON