Produse de par noi

personeli_mihai

Am vazut pe net ca a aparut in farmacii Biolsilk, o gama de produse profesionale pentru par. Le-a incercat cineva?

• person Tratament de par minune

intamplator am nimerit acest topic...si vreau sa va anunt ca eu mi am facut un tratament minune care hraneste parul,previne despicarea lui si il fortifica in profunzime.am fost foarte incantata de el si socata efectiv de rezultat! Va recomand salonul Gaal Hair Play,acolo unde eu am devenit clienta fidela:) site ul lor este www.gaalhairplay.ro daca vreti sa aflati mai multe detalii:)

29 Apr 201416:17
  • person Multumita!

Si eu mi-am comandat luna trecuta un tratament de la aceasta firma si acum mi-am luat Silk Therapy sampon matasos. Sunt cu 10% reducere produsele de ingrijirea parului pe Strawberrynet zilele astea, pt cine e interesat

07 Mar 201418:17
  • person MihaitzaC

MihaitzaC, poate ca nu a ales un produs potrivit, se mai intampla. Iti recomand sa mergi cu sotia ta intr-o farmacie sensiblu si sa cereti acolo un sfat, o parere. Pe mine m-a ajutat foarte mult beauty adviser-ul din farmacie. Initial nici nu voiam sa iau mostra de ser :P

05 Sep 201212:42
  • person Biosilk

Biosilk se numesc, le gasiti doar in farmaciile Sensiblu, nu oriunde! Am intrebat de produsele lor si am primit o mostra de ser tratament. Mi-a facut parul mai stralucitor, chiar au produse de calitate.

05 Sep 201212:37
  • person eu nu sunt multumit

de produsele leave-in. A folosit sotia asa ceva si avea parul ziceai ca-i nespalat!

04 Sep 201215:54
  • person biolsilk

ce produse sunt? ca nu am auzit de ele, sunt scumpe? eu pentru ingrijirea parului folosesc produse de la Syoss si sunt multumita de ele

03 Sep 201209:55
  • person Mi-am luat balsam

mi-am luat un balsam de par leave in de la biosilk si chiar imi place. chiar sunt produse de calitate, iti recomand :)

02 Sep 201222:15
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Insuportabila astenie
  • person

"nu mi-a ramas decat cuvantul..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M

9 RON   11 RON