Sampon uscat

persondenissa

Unul dintre secretele mele este folosirea unui sampon uscat pentru mentinerea parului frumos intre spalari. Preferatul meu este Brunette Dry Shampoo de la label.m. Voi ce folositi?

• person mersi pentru atentionare

acum chiar ca nu ma mai tenteaza sa incerc samponul, prefer sa raman la samponul obisnuit:)

27 Iun 201209:47
  • person prietena mea

a patit-o rau de tot cu samponul uscat, ea avea deja probleme cu parul gras, asa ca dupa sampon s-a umplut si de matreata :(

26 Iun 201222:46
  • person marlenalili

de unde stii? ai incercat? din cate am observat toata lumea vorbeste de acest "produs minune" insa pe mine nu ma atrage, am senzatia ca este doar ceva comercial si nu inteleg de ce persoane precum Denissa promoveaza in asemenea hal samponul...

26 Iun 201210:06
  • person par gras

daca aveti par gras si matreata nu il folositi, va poate face mult mai rau

25 Iun 201222:05
  • person produse romanesti

eu n-am mai auzit de sampon uscat - cum e ala? prefer produsele romanesti, sunt cel putin la fel de bune ca cele straine si au pret mai mic :D

03 Mai 201219:00
  • person Sampon uscat

Eu folosesc sampon uscat de la Batiste auriu si este ideal pentru blonde. Ii da un luciu deosebit parului. Nu poti totusi sa te dai in fiecare zi timp de o saptamana fara sa te speli, dar poti sa il flosesti o data la 2 zile

18 Apr 201223:58
  • person sampon uscat

ok....dar banuiesc ca cel putin o data pe saptamana tot trebuie sa faci baie pe cap, doar nu poti folosi mereu samponul uscat....

17 Apr 201211:11
  • person Sampon uscat

Samponul este sub forma de spray si nu necesita clatire. Este suficient sa pulverizezi pe par si apoi sa il piepteni si parul tau va arata ca abia spalat.

17 Apr 201203:54
  • person sampon uscat

eu nu stiam de existenta acestui tip de sampon, cum se foloseste? necesita clatire? poti sa-mi dai mai multe informatii?

04 Apr 201210:26
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Forum Ele.rochevron_right