solutii pentru indreptarea parului

personcristia

Voi ce folositi pentru a ramane parul drept mai mult timp dupa intinderea lui cu placa?

• person Sampon pentru indreptarea parului

Prietena mea foloseste sampon profesional Franck Provost pentru indreptarea parului si efectele sunt vizibile, nu se mai plange ca are parul electrizat si in toate partile, iar carliontii se intind si obtine parul lins pe care si-l doreste orice femeie cu parul cret http://www.azida.ro/product.php?pd_id=155

19 Apr 201200:06
  • person Indreptarea parului permanent si semipermanent

Parul tau este deteriorat de la chimicale sau de la placa de indreptat? Intampini probleme in tehnicile de coafare? La Salon iHair gasesti unul dintre cele mai bune tratamente de netezire din industria de produse pentru indreptare a parului - Tratamentul Brazilian cu Keratina netezeste si stopeaza incretirea inestetica a parului, chiar si in conditii de umezeala. Parul este astfel regenerat, reconditionat si revitalizat cu un aspect mai moale, mai intins si mai stralucitor.
    Poze si preturi www.iHair.ro si facebook : http://www.facebook.com/pages/IHair-Salon/65803?sk=wall

30 Oct 201115:55
  • person Ulei protector Plastina Oil

Si eu folosesc intotdeauna uleiul protector profesional Plastina Oil Bacchara inainte sa pun placa pe suvita de par. Este foarte bun pentru protectia parului. De cand fac acest lucru nu mai am parul atat de ars si varfurile nu se mai despica la 2-3 saptamani dupa tuns.

22 Iul 201008:42
  • person eu mi-am gasit ceva fain pe luxbeauty.ro

salut fetelor eu mi-am gasit pe www.luxbeauty.ro un ulei de par foarte bun .repara parul fragil si casant redandu-i stralucirea si mai mult ma coafez mult mai usor.este super fain pentru ca este din ulei de in autentic si ulei de argan.mi l-am comandat de pe www.luxbeauty.ro.sunt foarte multumita de el

20 Iul 201013:21
  • person si eu folosesc produsele label.m

ce coincidenta si eu folosesc produsele label.m.nu-i asa ca sunt super faine????eu sunt indragostita de aceste produse.imi lasa un par asa moale si matasos.

29 Apr 201016:39
  • person pentru indreptarea parului

hello pentru indreptarea parului eu folosesc niste produse super faine de la label.m (toni&guy).bine eu le folosesc ca sa utilizez placa de indreptat de aceea.dar efectul este si mai eficient daca folosesti si placa.nici nu se compara.iti poti lua un sampon si un balsam care sunt foarte bune

20 Dec 200912:46
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Frantura -3-
  • person

"nu mi-a ramas decat cuvantul..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON