Ulei pt par cu argan, cu cristale sau cu silcon?

persongabriela_brb

Buna tuturor,

Care este cel mai bun ulei pentru par, cel cu argan, cu cristale sau cu silicon?
Eu am incercat o mostra de la un ulei numit Olio Mirage de la Compania del Colore pe baza de argan si am ramas surprinsa sa vad ca nu numai ca mi l-a facut mai matasos, dar si parca mi se aseaza mai bine dupa coafat...
Am vazut ca toate aceste tipuri de uleiuri sunt destul de scumpe, peste 100 ron...
Pt mine ar fi o investitie mare...

Daca a incercat cineva mai multe din ele si stie care e mai bun dintre ele, poate sa recomande un produs anume?
Sunt in dubii intre a cumpara o sticla de Olio Mirage sau un ulei cu cristale de la Wella, am inteles ca sunt cele mai bune...asa e?

Multumesc mult de tot

• person Sampon

Si samponul Fortesse poate sa fie eficient in combaterea caderii parului.

31 Iul 201814:15
  • person Tratament impotriva caderii parului

Un tratament cu pastile impotriva caderii parului poate sa-mi recomande careva?

Multumesc!

28 Ian 201611:27
  • person eu as recomanda

si uleiul de ricin si masca de par cu placenta :)

01 Apr 201316:50
  • person ulei argan

multumesc Dora pt raspuns...o sa iau :)

29 Mar 201313:23
  • person ulei argan pt par

Buna gabriela,
    Eu zic sa incerci cu uleiul de argan pur, macar e natural si chiar are efecte uimitoare. eu asa fac si am un par sanatos si stralucitor. nu mai zic ca poti sa il folosesti si pt ten si piele. Eu l-am luat de pe www.arganic.ro, au preturi ok si produsele sunt bune.

25 Mar 201314:00
  • person recomandare

si ce produse recomanzi de la plafar sau de la kallos?
    multumesc mult

19 Mar 201312:32
  • person eu zic ca nu are rost sa dai o groaza de bani

pe produse pt ingrijirea parului, gasesti la plafar sau la Kallos produse foarte bune si la preturi ok :)

18 Mar 201312:53
Recomandari

Newsletter Ele.ro

ROGAINE IEFTIN ORIGINAL PFIZER USA
  • person

"tratamentul de par rogaine cu minoxidil este un produsul nr.1 original marca pfizer din usa."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere