Crema pentru fata

personjaponialove

A incercat cineva crema Vichy Idealia? sunt curioasa daca face toate acele lucruri, e destul de scumpa si nu as vrea sa dau banii pe ea daca nu as avea macar o recomandare:) Mersi

• person Perle Bleue

Citeste mai multe despre crema Perle Bleue, este o crema foarte buna si sunt sigura ca te va ajuta :)

28 Iun 201719:08
  • person incearca creme pe baza de miere

De ce nu incercati creme mai sanatoase, care au ingrediente cu origine naturala? Eu nu le mai cumpar pe cele din comert, merg pe mana cosmeticienei mele de la salonul Apiestetic, care mi-a salvat tenul cu produse apicole. Daca sunteti din Bucuresti, merita sa va faceti o consultatie si apoi tratamente cu produse din gama lor.

06 Ian 201321:18
  • person BIO

am uitat, daca tot vrei sa faci un efort financiar pentru fata ta, cum mi se pare si normal de altfel, iti recomand sa iti iei totusi produse naturale, sunt si mai scumpe decat cele de la vicy, cele de calitate ma refer, dar pentru propria noastra fata eu cred ca se merita. Si daca iti iei o crema hidratanta la 150 lei, desi pare scumpa dar daca socotesti ca te tine pana la 6 luni, nu e un efort atat de mare.

02 Nov 201210:32
  • person Super

Produsele de la vicy sunt bune, ideea e ca tu sa nu te astepti la minuni de la ele, sunt niste creme, te ajuta!

02 Nov 201210:29
  • person Idealia si nu prea

Am incercat-o si ma ustura putin fata de la ea.mentionez ca am tenul mixt,usor sensibil.Cred ca la banii astia gasesti ceva mai bun.
    www.arinna.ro - my lovely baby

15 Sep 201223:19
  • person crema pentru fata

pentru ten gras ar fi buna? sau trebuie sa iau alta crema? m-ar interesa sa fie aceeasi firma, multumesc

12 Sep 201209:43
  • person Buna!

Parerea mea e ca e o crema foarte buna, eu personal sunt multumita de Idealia. Folosesc crema pentru ten normal si mixt...ca mai este si cea pentru ten uscat...Nu stiu care ti-ar folosi tie.
    Eu mi-am achizitionat-o de pe aceste site: www.farmaciaardealul.ro

11 Sep 201215:38
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Luna Albastra
  • person

"incearca sa fii un om mai bun... e asa placut..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

GHIRLANDA CARTON HAPPY BIRTHDAY 2M