tae-bo acasa

personmi_re_la18

exista si o caseta sau dvd cu exercitii specifice tae-bo care se poate cumpara si urma acasa exercitiile?

• person Ai dreptate

Nu este vorba de rivalitate ci de calitatea serviciilor...Nu poti garanta pentru alte sali nimic si din experienta fetelor care vin la sala pot spune ca sunt foarte multe sali unde in loc sa-ti faci bine risti sa-ti faci rau corpului, datorita personalului necalificat sau...dar exista si exceptii de la regula.Ceea ce spui tu este firesc, fiecare este interesat sa-si promoveze propria afacere.

26 Ian 200614:10
  • person super!

Mi-a placut mult povestea cu prietena! Locuiesc in Drumul Taberei, doar ca nu stiu daca antrenorii isi fac publicitate unul altuia... E un fel de rivalitate, nu? Facand publicitate unei sali se sport, pierzi un potential client...

18 Ian 200622:04
  • person Casete cu aerobic si Tae Bo

Am o prietena care isi cumpara diverse casete cu programe de aerobic si Tae Bo si apoi statea sa se uite la ele in fotoliu mancand ciocolata si alte bunatati.

18 Ian 200622:01
  • person Pai in ce zona stai?

Poate iti poate recomanda Cristian o sala.

18 Ian 200622:00
  • person Tae bo

Eu am gasit in retea un "filmulet" de o ora cu exercitii de tae bo. E foarte interesant. Doar ca acasa intervine comoditatea, in schimb intr-un cadru organizat cred ca e mai indicat sa faci antrenamentele. Dupa ce am vazut acel film am cautat o sala cu acest sport, dar e destul de dificil sa o gasesc. Cel putin deocamdata, pentru ca programul zilnic nu imi permite o flexibilitate prea mare.

18 Ian 200621:45
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Ai ramas
  • person

"nu mi-a ramas decat cuvantul..."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON