Crema ten uscat dar cu tendinte de ingrasare in zona T

personwonderland

Hello, vreau sa-mi cumpar o crema noua de fata si nu stiu ce as putea folosi in cazul meu, aveti ceva recomandari? Mersi

• person Crema

Salut, incearca sa cauti aici https://makeup.ro/, mereu sunt oferte speciale si reduceri! Bafta)

01 Apr 202213:15
  • person crema fluida pentru ten

Eu am incercat Crema fluida pentru fata cu maxnolia si ceramide vegetale de la BottegaVerde.ro. Este o emulsie lejera si delicata care ajuta tenul sa isi regaseasca echilibrul natural, oferind protectie, combatand senzatia de mancarime si atenuand aspectele inestetice aparute din cauza caldurii. Este ideala pentru sezonul cald, deoarece nu incarca tenul si se absoarbe rapid in piele.

09 Iun 201711:01
  • person Crema ten uscat

Imi recomand cu placere linia ALPHA REVITAL, pe care eu o folosesc de 2-3 ori pe saptamana, pentru ca tenul uscat si sensibil, ca si tine. Din gama am lotiunea de curatare si crema, care se impaca foarte bine cu pielea mea. Daca vrei sa fii sigura de alegerea facuta, du-te intai la o consultatie la salonul Apiestetic, eu de acolo am aflat de produse. Ai informatii si pe site-ul lor: apiestetic.ro.

27 Nov 201211:45
  • person Recomandare

Eu am incercat-o pe cea de la Nivea si mi se pare ca nu intra deloc in piele, e muult prea grasa. De la Vicy sau de la REN daca vrei naturala. Sunt foarte bune amandoua si au produse pentru toate tipurile de ten. Succes

02 Nov 201211:14
  • person Crema ten uscat

Iti pot recomanda Crema de fata pentru ten uscat cu minerale de la Marea Moarta - www.beautyminerals.ro/ingrijirea-fetei-684/crema-de-fata-pentru-ten-uscat-1236.html

08 Oct 201223:46
  • person crema pentru fata

hello, eu folosesc o crema de la nivea si e ok, am mai avut de la dove dar mi se parea prea grasa. Cremele de la Olay mai sunt bune...

17 Sep 201210:39

Newsletter Ele.ro

LUMANARE ARTIFICII SET24 DIVERSE CULORI

4 RON   5 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere