Peeling

personmoderator

buna fetelor, unde as putea sa-mi fac si eu un tratament de peeling, dar sa nu fie foarte costisitor

• person Buna

Si eu am facut un peeling si sunt f multumita, dar ce este drept nu aveam cicatrici, doar niste pete depigmentari pe obraji.
    Chiar se merita!
    Multa bafta!

03 Feb 201514:44
  • person peeling chimic medical

buna,

din ce cunosc eu, mai bine zis din ce am vorbit cu medicul estetician (dr. iancu morad) peelingul medical este recomandat o data pe an sau de 2 ori. daca faci o procedura asemanatoare, dar cu alte ingrediente (legume, fructe, etc) atunci poti repeta mai des.
    cred ca tine mai mult de fluxul de informatie pe care il primim si de ceea ce vrem cu adevarat sa obtinem!

26 Oct 201213:42
  • person peeling

buna eu merg la un salon din dorobanti care in ciuda locatiei au preturi super accesibile. Eu am cautat f mult un salon care sa lucreze cu Algologie... sunt niste produse ff bune! fac peeling cam 1 data la 3 sedinte si e minunat! uite nr lor

14 Oct 201216:30
  • person peeling chimic medical

draga mea,
    depinde ce anume vrei sa tratezi si depinde ce fel de peeling alegi. daca ai usoare urme de la acnee sau vrei sa iti reimprospatezi tenul, eu una nu iti recomand peelingul facut la salonul de cosmetica. de ce? la cosmetica folosesc fructe, iar rezulttele sunt pe moment. si daca le repeti ajungi cu banutii exact at ai merge un medic specilist, iar aici vb de pellingul chimic medical, care trateaza cu mult mai bine pe termen lung. nu stiu care sunt preturile, dar poti suna la clinici de estetica pentru a te informa, asta nu costa nimic.
    daca vrei lectura suplimentara, iti recomand http://www.scapaderiduri.ro/peeling-chimic.htm

04 Sep 201216:25
  • person buna

eu am facut un tratament de peeling la un salon obisnuit, m-a costat cam un milion, nu vreau sa dau nume pentru a nu se crede ca fac reclama, dar sunt convinsa ca sunt multe saloane unde preturile sunt ok iar serviciile la fel:)

19 Iun 201213:49
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Apusuri
  • person

"e loc sub soare pentru toata lumea. mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON

Ofert Ele.rochevron_right
20% reducere