ce te faci cand nu poti uita

by: raminic
Buna

Povestea mea spusa pe scurt ar fi urmatoarea : sunt cu un baiat de 4ani iar de curand am aflat ca are inca o relatie de 8 luni si ca totul sa mi fie mai greu am aflat detaliile dintre cei 2 , pe ea o cunosc si e indragostita de el. Pot spune ca el s a refugiat in bratele ei pentru ca aveam probleme in relatie , acum el incearca sa scape de ea si sa se apropie de mine. se poarta frumos dar ea inca exista pentru ca nu vrea sa renunte la el , iar el o accepta uneori din mila cred.
Nu mai stiu ce sa cred , sunt dezamagita , nu mai am incredere in nimeni , sufar in tacere pentru ca stiu tot , stiu si ca a vrut sa ramana cu ea pentru o vreme. il iubesc mult dar nu pot sa il iert , ma infurie cand il vad , iar daca nu il vad nu ma pot opri din plans, nu mai am incredere in nimeni , m am retras , m am izolat. nu am nici puterea sa il parasesc pentru ca ma gandesc ca poate s a schimbat dar ma omoara sa ma gandesc ca poate ma minte iar. Am renuntat la toti pentru el , oare ar trebui sa renunt si la mine ? Ce ar trebui sa fac?
Multumesc

knowhoooow

knowhoooow

Am o solutie pentru toti:

12 Sep 2009, 17:33

Am o solutie pentru toti:
Daca vrei parola email-ului/messenger-ului/Hi5-ului iubitei,iubitului,sotiei,sotului sau a unui prieten noi te putem ajuta.
Avand parola poti urmari conversatiile avute in yahoo messenger, poti seta messengerul sa salveze conversatii cand tu nu esti la calculator si sa le citesti ulterior,
poti vedea toate emailurile pe care le trimite sau le-a primit, poti vedea cu cine comunica pe siturile de matrimoniale/socializare.
Trimite email la adresa: knowhoooow@yahoo.com pentru mai multe detalii.
Aflarea parolei dureaza intre 3 si 10 zile.

1.Avem nevoie de adresa ta de email (pentru contact), de emailul la care vrei sa aflii parola, de numele persoanei.
2.Dupa ce aflam parola iti trimitem dovezi (capturi de ecran din email,emailuri trimise spre tine, absolut orice vrei din email)
3.Verifici dovezile iar noi iti trimitem datele pentru a plati. Plata se face usor, rapid si sigur pentru ambele parti.
4.Dupa ce se confirma transferul iti trimitem parola originala.

Costul unei parole este de 30Euro care se platesc doar atunci cand am demonstrat accesul la email prin dovezi.
Asteptam emailurile voastre

sky2008

sky2008

ar fi o varianta

22 Sep 2008, 23:50

incearca sa deschizi ochii si catre alti baieti poate te indragostesti de altul si il uiti.bafta !

ilieti

ilieti

incercare

22 Sep 2008, 12:55

Va dura si ...va durea la fel de mult, pana vei reusi sa treci peste aceasta incercare. Toti suntem supusi la astfel de trairi, mai mult sau mai putin disperate. Dar in mod sigur, nu vei reusi sa uiti. Niciodata. Dumnezeu sa te intareasca

unadonna

unadonna

ce te faci cand nu poti uita

22 Sep 2008, 11:19

sint intru totul de acord cu andreea

andreea_mandra

andreea_mandra

este foarte greu....

22 Sep 2008, 08:42

Totusi nu trebuie sa te lasi doborata de tot ce ti se intampla.Acum, mai mult ca niciodata trebuie sa ai foarte mare grija de tine; pt ca in astfel de momente esti vulnerabila.Nu incerca sa te gandesti numai la el,si la faptul ca e posibil sa se schimbe.Se poate schimba,dar foarte bine poate sa si faca in continuare ceea ce a facut. Nimeni nu se poate pune in locul tau, nici cele care au trecut prin asa ceva, pt ca difera de la cuplu la cuplu. Gandeste-te bine daca el merita sa plangi si sa suferi atat dupa el.Stiu k este foarte greu,dar trebuie sa incerci sa depasesti momentul.Si in nici un caz sa nu te inchizi in casa..acum mai mult ca niciodata ai nevoie sa iesi,sa-ti deschizi noi orizonturi,sa cunosti lume noua...orice altceva numa sa nu te inchizi in tine.Doar asa iti vei putea da seama de fapt in ce situatie esti, si vei reusi sa iei o decizie corecta. Nu incerca sa te arunci cu capul inainte si sa-l ierti...desi spui k il iubesti.S-ar putea sa regreti mai tarziu.Acorda-ti un timp in care sa meditezi asupra a ceea ce s-a intamplat,si cand crezi ca esti pregatita, ia o decizie care sa-ti faca bine tie in primul rand.Succes