Cum pot sa-o fac sa inteleaga,ca eu vreau dor sex

by: moderator
Cum pot sa o fac sa inteleaga ca eu vreau daoar sex cu ea si nici decum o relatie(sentimentala).Cum sa-i spun sa nu o supar?
o vreau doar ca pe prietene de sex,friend sex girl.
Eu sunt casatorit,ia nu are nimic inpotriva,dar totusi eu o simt ca parca ar vrea mai mult...
Pana acum am esti decateva ori,dar nu am facut nimic(se putea,dar nu am fortat).Nu sunt sigur ca ma inteles.
Va rog astept sfaturile voastre.

intuneric

intuneric

Cum pot sa-o fac sa inteleaga,ca eu vreau dor sex

06 Mar 2012, 02:22

I-ti e necesar sa crezi ca oamenii poarta suflete in ei pe langa Instinctul de Conservare si ca atunci cand se ataseaza de alta persoana cum e cazul tau poate sa sufere chiar sa se si sinucida daca fata in cazul vostru se taraste dupa tine. Ok e de acord ca nu tine cont ca esti casatorit dar situatia e deja angrenata si depinde de tine sa iei masuri fiindca o sa antreneze din ce in ce mai tragic mai ales daca ea se scapa si daca sotia ta nu e de acord sa imparti trupul tau cu inca altcineva fiindca nu ai specificat daca sotia ta e de acord sau nu cu asemenea imparteala. Stiu de la anumiti prieteni ca sotiile nu vor sa se strice familia din nici o cauza si prefera ca sotul sa mearga la alte femei. Deci daca fata se infierbanta sa sti ca deja sufera si e necesar sa iei masuri refuzand categoric sa o mai vazi fiindca nu poti sa stii ce se intampla deoarece nu poti simtii daca fata e extrem de sensibila si sa nu cumva sa se sinucida de durere. Cred ca e bine sa o ajuti sa se raceasca inainte de a se simti abandonata de tine si sa imparti doar cu sotia ta cele trupesti Ok?