Despre infidelitate? Ascultati aici!

by: moderator
Sunt de noua ani cu un barbat caruia i-am declarat recent ca este cel mai bun lucru care mi s-a intamplat in viata (am fost de-a dreptul ridicola dat fiind ce va voi spune mai departe). Un tip care arata cumva dar care m-a impresionat cu puterea si cu tactul lui, cu calmul si cu ajutorul sau. Ha, ha, ascultati si nu faceti niciodata ca mine! BARBATII TRAIESC ESENTIALMENTE INSTINCTUAL! Voi, cele care credeti ca sunteti fericite si nu v-a inselat prietenul sau sotul, well... think again! Iubitul meu m-a inselat si m-a tot inselat de doi ani incoace nu cu o femeie ci cu doua. Rectific, nu cu o prostituata (pentru ca ambele vor banii lui) ci cu doua. Singurul lucru la care ma gandesc serios acum este ca legea compensatiei functioneaza impecabil (singura probabil) si ca cei trei vor avea parte de suferinta la fel de multa pe cat am eu acum. Una dintre aceste prostituate s-a facut cu o masina si cu excursie in Spania de la cretinul care a fost iubitul meu. Paradoxal, eu nu o gasesc pe ea foarte vinovata pentru ca e o lipitoare si atata tot. Dar el... obisnuia sa o sune pe una dintre ele, apoi pe mine si dupa aceea pe cea de-a doua. Nu cunosc om mai mizerabil ca asta si sper din tot sufletul meu sa plateasca cu varf si indesat pentru tot ce mi-a facut. Imi doresc ca nimeni dintre voi sa nu fi trecut prin ce trec eu acum pentru ca am dovezi ca m-a mintit tot timpul. Una dintre "domnisoarele" cu care face sex in draci iubitul meu (dupa aceea declarandu-mi, evident, cat e el de obosit si cum a fost la intalniri de afaceri)este din Buzau si va pot da numele ei daca vreti, macar sa stie toata tara ce mizerabila e.

Nu s-a postat nici o replica.