Din ce motive ti-ai insela partenerul?

by: amalia_07
Care ar fi motivele ce te-ar determina sa iti inseli partenerul? Ocazia de a te razbuna pe o greseala similara din partea lui sau ceva mai mult de atat?

eva31

eva31

Doar daca nu as avea alta solutie.

02 Apr 2011, 01:57

Cand vrei sa iesi dintr-o relatie, de obicei casatorie (pentru ca aceea e oficiala si mai greu de rupt) si el nu vrea sa divorteze. Si doar dragoste cu sila nu se poate. Si nici luate pe factura si chitanta nu suntem ca sa suportam toata viata un barbat care ne face nefericite.

criss84

criss84

cred ca mai mult

23 Sep 2010, 13:23

nu as putea sa insel din razbunare...daca s-ar ajunge la inselare din partea mea ar fi pentru ca am intalnit o persoana care mi-a acordat mai multa afectiune si atentie decat persoana de langa mine:)

knowhoooow

knowhoooow

Am o solutie pentru toti:

12 Sep 2009, 17:33

Am o solutie pentru toti:
Daca vrei parola email-ului/messenger-ului/Hi5-ului iubitei,iubitului,sotiei,sotului sau a unui prieten noi te putem ajuta.
Avand parola poti urmari conversatiile avute in yahoo messenger, poti seta messengerul sa salveze conversatii cand tu nu esti la calculator si sa le citesti ulterior,
poti vedea toate emailurile pe care le trimite sau le-a primit, poti vedea cu cine comunica pe siturile de matrimoniale/socializare.
Trimite email la adresa: knowhoooow@yahoo.com pentru mai multe detalii.
Aflarea parolei dureaza intre 3 si 10 zile.

1.Avem nevoie de adresa ta de email (pentru contact), de emailul la care vrei sa aflii parola, de numele persoanei.
2.Dupa ce aflam parola iti trimitem dovezi (capturi de ecran din email,emailuri trimise spre tine, absolut orice vrei din email)
3.Verifici dovezile iar noi iti trimitem datele pentru a plati. Plata se face usor, rapid si sigur pentru ambele parti.
4.Dupa ce se confirma transferul iti trimitem parola originala.

Costul unei parole este de 30Euro care se platesc doar atunci cand am demonstrat accesul la email prin dovezi.
Asteptam emailurile voastre