Caderea parului

by: annie
Prietena mea s-a tot vopsit blonda pana a reusit sa ramana fara prea mult par in crestetul capului. Arata destul de ciudat, eu i-am recomandat uleiul de ricin, voi ce parere aveti?

adnana

08 Mar 2006, 13:20

Daca iti cade parul inseamna ca ceva nu e OK. De regula, de vina este alimentatia. Poate nu mananci destule legume si fructe, poate nu mananci destul si nu regulat.
Poate fi si vina produselor pe care le folosesti: sampon, balsam care sa nu fie potrivite parului tau.

adnana_ginghina

adnana_ginghina

Caderea parului...

05 Mar 2006, 21:35

Daca iti cade parul,inseamna neaparat ca este degradat?
Am auzit lume care spunea k este normal k parul sa-ti cada o perioada de timp?!?!

annie

annie

oki

19 Feb 2006, 11:53

Deci complexul de B-uri si Vichy + fara vopsit. E destul de ciudat ca ea are un par chiar des, mai "descoperita" e numai partea din fata (acolo unde se aplica vopseaua prima data si unde actioneaza mai mult probabil).

rodicutza_sadica

rodicutza_sadica

VICHY

18 Feb 2006, 17:12

exista la Vichy un tratament impotriva caderii parului pe care eu il folosesc cu rezultate garantate.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.