ceva pt indesirea parului

by: caramello
Buna fetelor
Daca cunoaste cineva vreo crema,balsam sau tratament pt indesirea parului va rog sa imi spune-ti si mie.
Am parul rar si se ingrasa f repede,nu se mai aseaza deloc si imi strica dispozitia de dimineata.
Va pup dulce si va doresc o zi frumoasa

mihaitzzza

mihaitzzza

Buna

27 Mai 2008, 21:46

Am si eu o problema foarte mare.Sunt baiat si am vrut sa am o freza EMO si m-am vopsit brunet...eram blond.....am stat vreo 6 luni si ma vopseam des si la un moment dat deja mi sa stricat tot parul si m-am tuns..scurt....da acum am alte probleme....Am parule foarte rar..mi se vede pielea capului..si imi cade si asa scurt cum il am...Ma puteti ajuta va rog cumva...Mie cineva mi-a recomandat petrol..Mi-a spus ca este foarte bun si impiedica caderea parului si se face mai des..eu vreau sa ma parul ft des...Da nu cred ca este bun petrolul..Astept pareri si recomandar...Va multumesc

micutza_micutza

micutza_micutza

gerovital

25 Apr 2008, 00:26

eu am folosit lotiunea regeneratoare de par de la gerovital si am fost foarte multumita..

conyy

conyy

Ulei pt par

21 Apr 2008, 08:48

Incearca fara retineri "uleiul pt intarirea parului" de la Hemel.Efectele vizibile la mine sunt:par matasos,stralucitor,accelerarea ritmului de crestere a parului.Este important ca este concentrat,si te tine cateva luni ,chiar un an.Dupa o perioada nu o sa mai fie gras si o sa fie des.Nu ingrasa nici un strop,se aplica inainte de spalare pe cap cu cateva ore,se lasa sa actioneze si apoi se spala.Exista si sampon pt par gras,si balsam super.Pt toate detaliile scrie la remedii_naturale@yahoo.com

claudya2007

claudya2007

ceva bun

06 Apr 2008, 18:52

sunt coafeza si stiu ca pt parul tau dupa cum ai spus ca se ingrasa repede inseamna ca ai firul subtire,incearca aceasta masca ulei de masline cu ulei de ricin si galbenus de ou.o faci ca o maioneza si o ti pe par 2 ore fa asta de 2 ori pe saptamana si vei vedea cum o sa creasca firicele adica se va indesa ca sa nu se mai ingrase asa repede poti folosi un sampon purificator,si incearca o tunsoare cu volum sau dupa baie dati parul in fata si uscate vei fi uimita de volumul dat.spert sati foloseasca

pisi

pisi

vitamine

28 Mar 2008, 15:51

de ce nu faci o cura cu vitamine?

marina_dumitrache

marina_dumitrache

incearca la plafar

22 Feb 2008, 16:52

Exista la plafar tratamente pentru aceasta problema.Sunt naturale si au efect.