Chelesc!!Imi cade parul groaznic!

by: maxicloe
Am putin peste 30 de ani si deja chelesc.Imi pierd parul si implicit imi pierd si mintile pt ca nu suport ideea!!! Trebuie sa existe o solutie!! Va rog sa ma ajutati!!!

eumirela12

eumirela12

par

16 Iul 2017, 18:18

Iti recomand Vivese Senso Duo Oil, este poate o salvare pentru problemele de cadere ale parului. Citeste opiniile produsului pe net.

linis

linis

Caderea parului tratamente

21 Oct 2014, 11:34

Caderea parului e o problema destul de mare mai ales in randurile populatiei masculine.
Si sotul meu are probleme cu caderea parului. Poate o sa-i fac cadou o cutie de Follixin:)

janastela

janastela

Follixin

01 Iul 2014, 14:31

Eu am avut rezultate bune cu produsul Follixin. L-am luat la recomandarea unei prietene si acum parul nu mai imi cade atat de mult!

luciana14

luciana14

incearca mezoterapia

12 Apr 2013, 18:35

Buna, Cloe!! intai de toate, fa-ti o consultatie sa vezi care este cauza, e mai bine sa ai o parere avizata. in functie de analize si de deficientele care au aparut, eu m-am dus la dr. Silvia Stanculescu-Vasalos sa fac mezoterapie, e un tratament nutritiv personalizat pentru par, ca un fel de cocktail cu vitamine. S-a intarit si e si mai luminos, nu am mai avut probleme de atunci

mikimoto

mikimoto

Caderea parului

08 Mai 2012, 20:37

Foloseste un sampon nutritiv care sa-ti hraneasca parul si sa-l faca mai sanatos. Franck Provost Expert Nutrition poate sa te ajute sa-ti revigorezi parul si sa-l faca puternic http://www.azida.ro/product.php?pd_id=162

inca

16 Mai 2011, 09:54

nu m-am lamurit daca esti barbat sau femeie, pt ca exista anumite cauze ale caderii parului si in fct de sexul persoanei...