Concurs: Tao - masajul sexual

by: moderator
Spune-ne ce face partenerul tau pentru a te face fericita, si ce ti-ai dori sa faca in plus. Aboneaza-te in perioada 1 – 20 octombrie la newsletter-ul de SexTips si poti castiga una dintre cele trei carti "Tao masajul sexual" scisa de Stephen Russel si Jurgen Kolb.

Afla mai multe detalii aici

macsimiuliana

macsimiuliana

concurs

20 Oct 2008, 14:02

Partenerul meu este de fapt si sotul, iubitul, amantul dar si prietenul meu...........este toate intr-unul. Ma iubeste, ma respecta, ma face sa ma simt tot timpul in siguranta, este romantic, sexi si tandru in toate momentele zilei ( noi lucram impreuna de dimineata pana seara). Ce mi-as dori sa faca in plus?......... Cred ca as vrea sa imi faca masaje de expert (de relaxare, terapeutice dar si masaj sexual)

daneza21

daneza21

Concurs

20 Oct 2008, 12:11

Cand este cu mine sotul meu lasa deoparte stresul si rutina zilnica si mi se dedica in totalitate.Face totul ca eu sa ma simt cat mai bine si sa fiu fericita. Sunt foarte mandra ca am un asa sot si doresc tuturor femeilor sa isi intalneasca sufletul pereche.

dana_craiova

dana_craiova

mai trebuie sa invete

17 Oct 2008, 17:55

iubitul meu ma iubeste foarte mult, dar din pacate ii lipseste romantismul ,dar si lipsa timpului ne cam erodeaza relatia. Oricum eu imi doresc sa se implice mai mult pentru a ma face fericita, macar ocazional cu cate un masaj...

ninisa

ninisa

concurs

17 Oct 2008, 16:53

Iubitul meu ma face fericita prin multe lucruri marunte,nu trebuie sa imi faca lucruri mari sau nu stiu ce,ca doar adevarata fericire sta in lucruri marunte,iar daca sti sa apreciezi orice din partea persoanei iubite iti dai seama ca nu e nevoie de lucruri mari pt a fi fericit.In plus nu-mi doresc decat sa fie asa si peste multi ani,nimic mai mult.

cipry_blue

cipry_blue

Cel mai romantic!

16 Oct 2008, 16:52

Iubitul meu imi stie toate placerile deoarece suntem de cinci ani impreuna. Astfel ca el stie ac imi place sa fiu alintata, sa fiu sarutata incet pe tot corpul si asta si face reusind sa-mi ofere cele mai erotice trairi posibile. E adevarat ca exista si ocazii cand, foarte obosit fiind se cam grabeste dar asta este, stie sa compenseze cu alta ocazie.....

diana_b_20

diana_b_20

Concurs!

13 Oct 2008, 16:26

Cum ma face fericita? Ma saruta, ma alinta, imi face masaj... Intr-un cuvant...sunt fericita pentru ca ma iubeste!

melindacsutak

melindacsutak

????

12 Oct 2008, 17:36

ma iubeste la fel ca acu 13 ani.... eu aveam 15, el 21 de ani.din prima ne_am placut.am avut o relatie lunga si frumoasa.dupa 12 ani de curtat si iubit.ne_am unit destinele, prin casnicie.avem o fetita de 3 luni.relatia de cuplu este din ce in ce mai intensa,creste odata cu durata.ne iubim cu adevarat.ce mi_as dori?poate mai mult timp,din ce in ce mai mult timp petrecut impreuna!!!!

scorpiuta83

scorpiuta83

Concurs

11 Oct 2008, 20:51

Iubitul meu este foarte atent la detalii si foarte preocupat de a ma face sa ma simt bine. Cu toate acestea nu prea stie si nu vrea sa imi faca masaj.

euronik2002

euronik2002

concurs

09 Oct 2008, 00:05

Sotul meu ma face fericita prin felul lui de a fi,sincer,natural,muncitor,pot discuta orice cu el si pot sa-mi fac planuri de viitor pe care le realizam.Pentru a fi mai fericita mi-ar placea sa fie mai romantic.

casano

casano

Aproape tot

07 Oct 2008, 19:45

Eu si iubitul meu ne intelegem din toate punctele de vedere.Dar sa nu va inchipuiti ca nu mai exista si mici probleme.
In primul rand apreciez la el faptul ca ma respecta,suntem prieteni,vorbim orice si rezolvam problemele pe loc.Si mai ales are grija sa ma simt bine si eu, nu numai el(intelegi ce vreau sa spun). Asa cum fac multi barbati care considera ca femeia ar fi un cos de gunoi(intelegi ce vreau sa spun).Adevarul ca la capitolul masaj sta cam prost si avand in vedere ca anul acesta am hotarat ca sarbatorile sa le facem in doi, i-ar prinde bine aceasta carte acum ca pana de sarbatori sa exerseze.

kandra

kandra

alint

07 Oct 2008, 13:45

Sotul meu ma alinta, este langa mine ori de cate ori am nevoie de el, ma sprijina in tot ceea ce fac. De cele mai multe ori, vine la baie si imi pregateste baia, cu bulbuci..si ma rasfata. Imi face masaj ori de cate ori ii cad pe mana , ma mangaie pana mi se se relaxaeaza toti muschii corpului. Ma iubeste si asta imi este de ajuns...

cristinalex

cristinalex

totul

07 Oct 2008, 13:18

Ma iubeste si ma respecta.

aleem

aleem

concurs

06 Oct 2008, 17:06

iubitul meu stie sa ma faca sa ma simt iubita si stie sa ma duca pe cele mai inalte culmi ale fericirii:)stie cum sa ma faca sa - l doresc si ma face sa ma simt dorita:)
e superb totul ce traiesc cu el:)

satinel

satinel

masaj

06 Oct 2008, 16:52

Face multe insa nu m-as deranja sa faca masajul si mai bine...de aceea cred ca are nevoie de aceasta carte:)

anita_20

anita_20

ce face ca sa fiu fericita?

06 Oct 2008, 00:25

Ce face ca sa fiu fericita?... in primul rand, ma face sa ma simt FEMEIE...Ma apreciaza si ma respecta... imi da incredere in mine si e f atent la detalii...Imi iubeste corpul si ma face sa simt si eu la fel. Fericirea nu se poate defini, pt fiecare dintre noi inseamna altceva si se manifesta diferit,dar un barbat caruia ii pasa de femeia de langa el si care incearca sa ofere cel putin cat primeste -atat in pat, cat si la celelalte capitole- va fi cu un pas inaintea unuia egoist. Imi place ca este receptiv la semnalele mele, isi dea seama ce imi doresc ... asta e esenta unei relatii intime... sa simta de ce am nevoie... de un masaj erotic... sau de unul relaxant... in functie de dispozitia pe care o am... si bine-nteles eforturile lui vor fi rasplatite... Probabil cand avem alaturi de noi un astfel de barbat, nu mai avem nevoie de altceva... ne simtim implinite. Foarte important este insa ca toate acestea sa fie reciproce... Intr-o relatie amandoi trebuie sa fie fericiti si pentru asta, ambii trebuie sa ofere ceva. Ce altceva mi-as mai putea dori? ... :)

justanka

justanka

fiecare intelege fericirea in felul sau...

03 Oct 2008, 19:25

sunt multe lucruri care pot fi facute ca sa faci o persoana fericita,asa ca nu am sa spun ce ar mai trebui sa faca iubitul meu ca sa fiu fericita..el face cate ceva pentru mine in fiecare zi si faptul ca a fost langa mine si m-a sprijinit cand mi-a fost mai greu si m-a ajutat sa merg mai departe e tot ce imi trebuie sa fiu fericita ...nimic nu iti incalzeste inima mai bine decat o vorba buna ,o imbratisare si un sarut cald si sincer atunci cand simti ca nu mai poti merge mai departe...si multe alte lucruri care desi par marunte pentru noi si relatia noastra inseamna foarte mult, inseamna fericire si iubire sincera...

momonik

momonik

concurs

03 Oct 2008, 11:13

Iubitul meu este maseur, face multe lucruri care ma fac fericita... masaj, ma alinta, ne jucam toata ziua, imi trimite mesaje. Mi-ar placea sa nu mai fie asa "carcotas"...:)) Mi-as dori f mult sa castig aceasta carte...ca sa i-o daruiesc lui sa poata practica pe mine ceea ce scrie in carte....:P

ancamoisa

ancamoisa

concurs

02 Oct 2008, 08:28

Iubitul meu stie sa ma rasfete si recunosc ca ador sa faca acest lucru, incepand de la mici mangaieri, vorbe dulci, masaj relaxant care devine....erotic pana la sfarsit! Aseara de exemplu imi masa si saruta burtica (unde bebe speram sa mai stea pana in noiembrie!) si chiar....picioarele. Singurul lucru pe care mi l-as dori in plus fata de ceea ce face deja este ca aceste momente sa fie mai dese....dar oare le-as mai savura cu aceeasi placere si intensitate?!

antaly90

antaly90

Concurs

01 Oct 2008, 18:13

Pentru a ma face fericita iubitelul meu face foarte multe lucruri de la cele mai romantice, mici lucruri pana la cele mai erotice si grandioase lucruri. El stie ce-mi place si imi ofera tot ce vreau, masaje, dragoste. In plus nu are ce sa-mi faca deoarece deja le-a facut dar nici nu lasa sa existe monotonie.