Cumparare vibrator

by: cold_as_ice
Cand a fost Eros Show am dat o fuga impreuna cu partenerul sa vedem noutatile. Si cum erau o multime de accesorii erotice, mi-am cumparat un vibrator. Nu va spun ce fata a facut vanzatorul cand i-am cerut un vibrator, fiind si partenerul meu cu mine. Mai avea putin si ma intreba "Va da voie sa il cumparati?!" De ce au multi senzatia ca vibratorul este un fel de "obiect de inselat partenerul"?

marius26xxx

marius26xxx

hmmmm

27 Ian 2012, 22:45

mie mi se pare foarte nasol sa fi femeie si sa nu fi incercat un vibrator si mi se pare foarte nasol sa fi barbat si sa fi incercat o papusa sau un vagin artificial nu se compara cu o femeie si un barbat la femei recomand sa incerce si sa nu fie timide de ex vibrator pt clitoris micut ieftin 30 de lei si sa vada macar cum e intra intrun sexshop cu rusine si ii zice vanzatorului ca doreste un accesoriu pt o prietena care imlineste 20 de ani si doreste ceva haios dar si serios
si a rez prob rusini si 30 de lei este o suma infima pe care o da pe o pereche de colanti

chender_simina

chender_simina

sex shop online

03 Ian 2012, 10:11

a avea un vibrator este ceva foarte normal atata timp cat esti singura sau ai o relatie de cativa ani si trebuie sa apara ceva nou atat pentru tine cat si pentru el , astfel de jucarii puteti gasi pe www.mysex-shop.ro

scorpion_girl

scorpion_girl

Ce tampenie

13 Sep 2010, 09:04

in loc sa sporesti placerea oferita de partener cu ajutorul a "inca un prieten" neinsufletit...:)

tashulina

tashulina

Poate

07 Iul 2010, 08:04

pentru ca multe domnisoare isi cumpara vobrator fara ca partenerul sa stie si il folosesc cand acesta nu este "in zona" :))