este nevoie sa vb despre lenjerie ? stimuleaza partenerul?

by: dulcecrissy

am sa va spun k dupa ce am facut comenzi online pe www.just4girls.ro ,iubitul meu a devenit pot spune la modul cel mai placut obsedat de cumparaturi........in fiecare zi primesc ceva nou ,care pe el il stimuleaza sexual ......... astept parerea voastra despre lenjeria celor de pe acest site

chender_simina

chender_simina

sex shop online

03 Ian 2012, 10:03

parera mea este ca lenjeria intima stimuleaza partenerul dar pana la un momentdat(dupa 10 randuri de lenjerie se mai si satura si vrea altceva) si atunci trebuie ceva mai nou cum ar fi un sex shop , intrati pe www.mysex-shop.ro unde gasiti jucarii sexuale atat pentru incepatori cat si pt cei cu experienta.

semika

semika

te poti folosi

19 Sep 2011, 10:10

de lenjeria intima pentru a-ti stimula partenerul, nici nu trebuie sa ai un corp perfect, conteaza doar sa stii cum sa-l pui in valoare si cum sa-l atragi pe partener

corinaioana23

corinaioana23

super alegere

14 Apr 2011, 20:31

Majoritatea persoanelor aleg sa apeleze la afrodisiace si pastile stimulente pentru a incinge atmosfera intima,eu una iti recomand sa mergi in continuare pe premiza lenjeriilor pt ca ce ii sigur ii sigur ele nu au reactii adverse nu dauneaza si sunt ff eficiente pentru a reaprinde asa zisa scanteie intre voi.
Iti recomand un magazin de la care mi-am cumparat si eu cateva lenjerii superfaine si au preturi super ieftine.
www.lenjerie-fantasy.com
Da o raita pe el si distractie placuta:)