feromoni

by: citrice
A folosit cineva parfumuri cu feromoni? A avut efect? Sint curioasa pentru ca am vazut ca sint foarte scumpe si nu stiu daca merita

skeeto

skeeto

Parfumurile cu feromoni si beneficiile lor.

09 Mar 2015, 15:50

Citeste acest articol pentru a vedea care sunt beneficiile reale ale parfumurilor cu feromoni..

http://www.sexshopintim.ro/blog/beneficiile-parfumurilor-cu-feromoni/

nora2011

nora2011

SEX SI AROMA

24 Feb 2011, 23:05

Intotdeauna succesul real se bazeaza pe informatii de calitate. Oamenii de specialitate au stabilit - in urma numeroaselor experimente - ca mireasma emanata de trupul tau, cand este amestecata cu ingrediente de parfumuri bine alese, poate fi o adevarata “dinamită” în dormitor şi provoaca o atractie incredibila partenerului/partenerei. Informatii pertinente si asupra acestui subiect, pentru cine are notiuni de engleza, am gasit pe site-ul „Is Good To Know – Perfume Guide” la www.perfume-guide.coltbox.ro

just_me_lady

just_me_lady

Sunt chiar foarte eficiente

04 Feb 2011, 10:47

Am cumarat si eu si colegele mele de pe www.parfumcuferomoni.com si chiar am fost toate foarte multumite. Au efect. Avem relatii cu publicul si chiar se simte efectul.

enead

enead

parfum cu feromoni P6 - efect garantat

22 Nov 2010, 21:02

gasiti la sex shop erotica Bucuresti parfumuri cu feromoni. Cele din gama P6 au efect garantat. va spun din proprie experienta. ( www.erotica.ro )

roxet

roxet

feromoni

23 Iun 2009, 19:01

Eu nu am folosit,dar am inteles ca sunt facute pentru a placea partenerului nu tie.Folosesc niste substante pentru a putea controla reactiile sexului opus.Voi a-ti inteles altceva?

verdes

verdes

mi-am cumparat si mie si sotului meu

09 Mar 2009, 17:31

Si suntem chiar incantati. Din punctul meu de vedere sunt absolut excitante aromele si se pare ca feromonii isi fac din plin treaba. Si nu sunt deloc scumpe, eu am luat de pe www.parfumuriferomoni.com cu 56 lei / 50 ml... foarte avantajos, mai ales ca parfumurile au aromele identice cu ale unor mari case de moda precum armani, cacharel, dkny... Drept urmare, recomand cu incredere!

bryela

bryela

i-am cumparat sotului meu

17 Aug 2008, 18:43

Nasul nostru nu mai are perceptia pe care o aveau strabuni asa ca nu merita dat atatia bani ...

feromoni

feromoni

cel putin la mine au dat rezultate

06 Mar 2008, 10:17

din curiozitate mi`am cumparat, am zis hai sa vad ce mai e si cu astea :) si culmea....au dat rezultate !!
Am ajuns sa vind si altora..pt k era pacat sa nu se bucure si altii de ele.

zelda

zelda

au efect

20 Oct 2007, 03:02

Si eu mi-am cumparat un roll-on si un parfum cu feromoni de la www.eparfum.ro si are efect, parfumul nu il pot folosi ca am ales o esenta care nu imi place deloc cum miroase, este prea iute si mie imi plac cele dulci :(

seven_tim

seven_tim

....poate e vorba de autosugestie

25 Feb 2007, 10:59

eu le comercializez... www.sexshopro.com dar pana acum nu am avut plangeri!..sincer nu am incercat pe pielea mea!

leo

leo

feromoni

23 Feb 2007, 14:28

am luat un parfum cu feromoni cu ceva timp in urma. sunt foarte multumit de el insa nu il mai gasesc. nu stiu cum e treaba cu functionarea feromonilor sau daca avea, dar stiu ca avea un miros unic si ma facea "sa ma simt bine in pielea mea".

pisi

pisi

Ceva interesant

08 Feb 2007, 16:12

Am citit undeva ca daca sistemele imunitare ale celor doua persoane implicate intr-o relatie sunt compatibile,intre cele doua persoane va exista atractie.
Daca unui barbat ii placea mirosul din zona genitala a iubitei sale(ceea ce denota tocmai ca cei doi au sistemele imunitare compatibile sau ceva de genul),nu o va insela.

Pare o prostie si SF,dar studii stiintifice au demonstrat acest lucru.
O sa va caut cartea in care am gasit aceasta informatie,caci poate nu-mi amintesc eu prea bine toate detaliile problemei...

pisi

pisi

O mica completare

22 Ian 2007, 11:21

reviste de specialitate=reviste medicale
am dus aceasta completare,deoarece din comentariul anterior,reiesea cu totul altceva din context,scuze.

pisi

pisi

Efecte

17 Ian 2007, 18:47

probabil ca cei care le fac reclama pe site-uri,forumuri sau se declara incantati de aceste produse etc,vand produsul respectiv,poate ca o avea efect(in unele cazuri,rare),dar efectul sa nu fie obtinut datorita autosugestiei.

N-am incercat,dar din tot ceea ce am citit prin presa de specialitate,n-au efect.

alex_t

alex_t

pe net fac minuni

17 Ian 2007, 15:54

toata lumea il lauda pe forumuri, situri etc. In viata de zi cu zi n-am auzit niciodata pe cineva sa spuna ca foloseste si are vreun efect. Poate a fost doar o idee de afaceri nereusita...

pisi

pisi

fara efect

04 Dec 2006, 23:11

nu arunca banii in vant,alea sunt doar niste prostioare menite sa ia oamenilor ochii...