Experimente hot

by: anabeau
Cat de des sunteti dispuse sa experimentati lucri noi in pat?

limbistbucuresti

limbistbucuresti

sex

30 Apr 2011, 18:49

sincer ador sex si imi pl sa indeplinesc orice fantezie unei tipe fara inhibiti

eva31

eva31

:)

27 Apr 2011, 00:14

Daca sunt in limita bunului simt, adica fara sado-maso, jucarii de la sexshop si alte asemenea porcarii, swing, de ce nu?

roxet

roxet

experimente

20 Iun 2009, 09:22

Am o lista intreaga de idei iar in limita timpului sper sa ajung sa le experimentez.Am noroc de un sot destupat la minte,intre noi nu sunt secrete, iar in materie de sex ne permitem orice inseamna mormal.

ladybug

ladybug

pai foarte des

25 Feb 2009, 14:23

cred ca in pat trebuie sa fim deschisi la orice. sigur acum, nu as experimenta orice, cu oricune. dar cu partenerul meu cred ca pot merge destul de departe

gaspy

gaspy

oricand

25 Feb 2009, 13:44

imi place sa experimentez, dar, evident, depinde si ce ;)

raspuns

raspuns

invitatie

14 Feb 2009, 09:04

astept propuneri fierbinti la:eueasitu@yahoo.ie

buburuzik

buburuzik

@ira0305

19 Nov 2008, 22:42

Surprinde-l! Ia tu initiativa, ofera-i o noapte in care tu conduci, n-o sa aiba ce comenta! :)

ira0305

ira0305

ce e de facut?

13 Nov 2008, 14:02

Ce ma fac daca iubitul meu nu prea e dispus sa experimenteze?E cam obisnuit sa facem aceleasi lucruri de fiecare data si daca ii propun ceva mai indraznet...cam stramba din nas.ce e de facut?

cryspity

cryspity

:)

28 Nov 2007, 13:52

incerc si posibilu si imposibilu....sunt dornica de a descoperi pozitii noi si chiar ma simt bine...chiar daca dor sau nu...curiozitatea ma atrage sa experimentez :D

scorpiblue

scorpiblue

parerea mea:

25 Aug 2007, 15:39

e ca partenerii raman in pana de ideei cand monotonia incepe sa intervina in relatie.
Lucruri noi in pat...:-? ...mereu apare cate ceva nou cand partenerii de doresc!

firstayo

firstayo

..oricand !

21 Aug 2007, 19:28

..intotdeauna e bine sa incerci sa gasesti lucruri noi de facut ''in pat'' si nu numai.. ci si in relatie.. si e bine sa mai ''condimentezi'' putin viata sexuala cu cate ceva.. dar.. (intotdeauna exista un dar) ce te faci cand.. ramai in pana de idei ?