Cea mai trendy gravida

by: tasia
Cred ca cea mai trendy gravida din Romania este Corina. Nu stiu cum reuseste sa aiba atata stil cu butica. Eu stiu ca ma enervam cumplit cand trebuia sa ma imbrac in perioada aia, avema impresia ca nici o haina nu sta bine pe mien din cauza butii. Insa Corina a demonstrat ca daca ai stil si bun gust poti arata bine si cu burtica si fara.

ana78

ana78

Cea mai

02 Oct 2008, 23:19

Gwen Stefani este cea mai tare :)

tasia

tasia

mda...

02 Oct 2008, 22:23

Si eu ma mandream cu burtica...stateam cu e ain fata. Dar nu reuseam pur si simplu sa iau haine pe mine care sa arate bine...mereu avema impresia ca arat ca o gogoasa infasurata in material :-) in plus nici nu aveam chef sa ma machiez si coafez...pentru ca aveam impresia ca nu au niciun farmec atata timo cat am burta in fata. Acum nu mai gandesc asa...acum privesc gravidele cu admiratie, atunci insa exageram lucrurile.

alinacraciun

alinacraciun

pentru tasia

02 Oct 2008, 13:34

am fost insarcinata si spre bucuria mea am nascut in iulie. spun spre bucuria pentru ca am fost foarte mandra de burtica mea. imi placea sa port bluzite mulate, dar nu vulgare, care sa arate rodul iubirii mele. o sa razi ca nu eram decat in 4 luni insarcinata si "umflam" burta sa se vada mai rotunda si sa evidentiez faptul ca purtam o viata in mine. aici trebuie sa spun ca mi-am dorit foarte tare sarcina pentru ca inaintea ei am pierdut una. cat despre corina o admir pentru faptul ca este foarte activa si pentru ca stie si sustine ca este insarcinata nu bolnava (asa a declarat acum vreo doua zile). asta cred ca este prima regula din carnetul gravidei in schimb foarte putine mamici tin cont de ea. mie imi place de sotia lui mutu, consuelo, pentru ca este capabila sa faca doi copii aproape consecutiv si totusi arata superb. nu are un gram in plus pe ea sau sanii sau burtica lasate. eu zic ca este un efort fizic deosebit chiar daca ei au alte conditii in spitale si ea ca femeie beneficiaza de alte tratamente cosmetice de calitate superioara. cred ca stilul nu are de a face cu burtica sau felul in care arati ci are de a face cu ce porti(sa e avantajeze) si cum le porti.

tashulina

tashulina

Oana

17 Sep 2008, 09:10

Mie mi se pare ca si Oana Cuzino a aratat fantastic pe perioada sarcinii, mai ales ca aparea zilnic la televizor. Se vede ca este si medic, pentru ca tenul ei era impecabil, insa si la stilul ei de imbracat nu a avut nimani nimic de obiectat.

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.