Despre Martisor.

by: anunturi208
Am fost tare surprunsa cand sotul mi-a spus sa nu imi fac program de 1 Martie pentru ca vom iesi la Restaurant Pescarus, din Brasov. Am ramas surprinsa si am intrat pe site sa vad meniul. aici am gasit explicatii interesante despre martisor. De abia astept, ultima data am fost la Pescarus la botezul unor vecini si am dansat de numa numa...

wonderland

wonderland

eu nu am pretentii

20 Feb 2012, 17:43

nici de 1 nici de 8:)

loredanacalu

loredanacalu

20 Feb 2012, 17:34

Exista shopu-rile online acum, nu au nevoie nici macar sa se agite prea mult.. dai click ci gata.. vine martisorul la usa. Eu am gasit anul acesta pe un site martisoare foarte deosebite si ceea ce mi-a placut la ei este poti alege tu singura ce mesaj sa apara pe martisor.. sa il personalizezi cum vrei pt cine vrei... ca si cum ar fi o felicitare deosebita. Asta scapa barbatii de o grija iar pe doamne cu siguranta le impresioneaza.. ca stim cu totii ca "gestul conteaza".

tashulina

tashulina

Mereu

02 Mar 2009, 11:43

Barbatii mereu ar trebui sa considere femeia cel mai frumos cadou...nu numai de 1 Martie...

melania_antony

melania_antony

......

14 Feb 2008, 16:34

Este o zi in care barbati ar trebui sa se gandeasca ca cel mai important cadou al lor este femeia.