Stilul vedetelor din Romania

personihatepink

Cine se imbraca bine si cine o da in bara dintre vedetele din Romania?

• person Andreea Marin

Eu apreciez stilul Andreei Marin. Mi se pare mereu impecabil imbracata. Ultima ei aparitie, intr-o rochie imprimata cu lebede m-a determinat sa imi cumpar si eu o geanta cu acelasi imprimeu. Acum o port cu mare placere, stiind ca si vedeta mea preferata se imbraca de la acelasi designer.

20 Iun 201201:20
  • person Desario cu Dana Savuica

Buna,
    Nu stiu daca ati aflat ca Dana Savuica a lansat Desario.ro, un magazin unde gasesti haine, incaltaminte, genti,costume de baie, lenjerie intima, bijuterii, cravate, decoratiuni interioare etc.Link-ul este www.desario.ro.

07 Iun 201110:51
  • person Corina

Nu stiu exact unde sa o incadrez pe Corina. Are un stil foarte ecletic. Cand imi place cand mi se pare ca s-a imbracat pe intuneric.

09 Oct 200817:26
  • person imbracata bine

mi se pare ca este Mihaela Radulescu, dar si Catinca Roman, Elena Udrea, iar la datul in bara sunt atatea care nu se imbraca bine, ca nu mi-ar ajunge sa le enumar (Zavoranca ar fi una dintre ele, spre exemplu, exceland in prost gust la patrat).

07 Oct 200812:02
  • person Mihaela Radulescu

Mi se pare ca se imbraca bine, dar asta nu datorita ei, a recunoscut chiar ea. O are pe Dana Budeanu in spate.

03 Oct 200815:36
Recomandari

Newsletter Ele.ro

White spring dream
  • person

"cea mai frumoasa culoare din lume este cea care ti se potriveste - coco chanel"

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

Cercei placati cu aur alb de 18k

89 RON   139 RON

Ofert Ele.rochevron_right
36% reducere
Botine Savas Albastre
Shop Ele.rochevron_right