Despre balsamurile de rufe Coccolino

personemilia

Ce parere aveti despre aceste balsamuri?Eu am participat de curand la o campanie de testare si am avut ocazia sa incerc Coccolino Christmas Edition Passion Flower & Red Fruits si Purple Orchid & Blueberries.Ambele mi s-au parut extraordinare.Nu ma asteptam sa aiba un miros atat de placut si de persistent!

• person Coccolino

De curand am inceput si eu sa testez noua gama de balsamuri Coccolino Sensation,Passion Flower& Red Fruits si Purple Orchid& Blueberries, si pot spune ca am facut descoperirea secolului in materie de balsamuri de rufe. C a de fiecare data, Coccolino poate fi definit prin prospetime, aroma, catifelare si persistenta, iar aceste balsamuri nu se dezmint. Aromele sunt dulci, persista foarte mult in tesatura, iar hainele raman catifelate foarte mult timp. Recomand aceste balsamuri cu mare drag. :)

19 Ian 201423:32
  • person Coccolino

De curand am inceput si eu sa testez noua gama de balsamuri Coccolino Sensation,Passion Flower& Red Fruits si Purple Orchid& Blueberries, si pot spune ca am facut descoperirea secolului in materie de balsamuri de rufe. C a de fiecare data, Coccolino poate fi definit prin prospetime, aroma, catifelare si persistenta, iar aceste balsamuri nu se dezmint. Aromele sunt dulci, persista foarte mult in tesatura, iar hainele raman catifelate foarte mult timp. Recomand aceste balsamuri cu mare drag. :)

19 Ian 201423:28
Recomandari

Newsletter Ele.ro

Inchiriere apartament la Nisipurile de Aur Bulgaria
  • person

"don't matter what you do, give everything you have, be the best."

Blog Ele.rochevron_right

• speaker_notes   test
  • speaker_notes   test
Forum Ele.rochevron_right

BLOC NOTES A5 96 FILE DICTANDO COPERTA

25 RON   32 RON