Britanicele isi doresc sa arate ca Angelina Jolie iar barbatii lor ca Brad Pitt

by: sabinaalina
Cuplul Angelina Jolie si Brad Pitt face furori nu numai prin notorietatea extraordinara de care are parte ci si prin forma fizica de invidiat pe care o afiseaza.
Conform unui sondaj realizat de revista “Grazia” si publicat in “The Sun”, actorii Angelina Jolie si Brad Pitt au fost de curand desemnati de englezi ca avand cele mai seducatoare trupuri.
Sondajul arata ca Angelina este vedeta cu care britanicele si-ar dori sa semene in cazul in care ar apela la o schimbare radicala cu ajutorul chirurgiei estetice. Tot din acest sondaj reiese ca in cazul in care barbatii lor ar apela la bisturiu, cele mai multe dintre femei ar prefera ca acestia sa se transforme in Brad Pitt.
Putini stiu insa ca, in spatele acestor trupuri aproape perfecte nu stau nici antrenamentele istovitoare la sala, nici jogging-ul prin parc ci Power Plate, un aparat ce a starnit o adevarata revolutie in industria fitness-ului.
O sedinta de 10 minute cu Power Plate echivaleaza cu o ora, o ora si jumatate de antrenament clasic iar rezultatele nu intarzie sa apara, lucru dovedit chiar de celebrul cuplu, Angelina si Brad.

qloty

qloty

multumesc pisi

19 Iul 2007, 15:09

Sint chiar socata de ce vad. Nu mai e vorba aici de frumusete sau de moda ci de boala de-a dreptul. Si eu sint o persoana slaba, dar nici chiar asa. Angelina arata infiorator acum. Era o frumusete inainte ( si chiar si atunci era o femeie slaba, fara pernite si forme prea voluptoase)

qloty

qloty

nu am vazut cum arata Angelina acum

18 Iul 2007, 15:49

si tare sint curioasa sa vad schimbarea de care vb Pisi. Unde pot sa vad ceva fotografii recente?

pisi

pisi

hmm

13 Iul 2007, 18:43

Brad e intr-adevar un barbat foarte aratos,dar Angelina nu-mi place deloc cum arata acum.
A slabit ingrozitor,mai ales dupa ce i-a murit mama,iar acum actrita e numai piele si os.
Probabil ca englezoaicele s-or fi gandit la Angelina de acum cativa ani,care avea desigur un corp superb sau s-or fi gandit la trasaturile ei frumoase,dar la cum arata acum tipa nu cred ca mai place prea mult nimanui,sorry!

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.