care ti se pare cel mai minunat lucru care ti s-a intamplat in viata?

by: iuliq
Cu siguranta, toti am avut momente de maxima fericire.Repere la care ne intoarcemmereu cu gandul, cu dragoste si nostalgie...Atunci cand totulpare a se narui in jurul nostru, inchidem ochii si ne amintim de clipe minunate...Care iti este cea mai draga amintire?

lidia-fetesti

lidia-fetesti

am fost ceruta in casatorie la 6 dimineata...

03 Oct 2008, 10:41

pe melodia lui Lee RYAN-- you`re my 6 in the morning when the clock rings....you`re my past..my future...

nonette

nonette

greu de zis

02 Oct 2008, 16:54

Sincer nu pot sa-mi le amintesc acum pe toate.cert este ca..am castigat un concrus o data sub o forma f ciudata.

Aveam 13 ani sunt nascuta pe 13 si eram a 13 a pe o lista de participanti.si-am fost aleasa castigatoare de o persoana aleasa la int. a fost asa.. un 13x3.

Si se mai zice si ca e ghinionist.hihi

Link-uri recomandate:designer interior onlinedesigner interior bucurestinikydecor.romobilier living preturiclassic interior design
Acest site foloseste Cookie-uri.
Folosim cookie-uri pentru a personaliza continutul si reclamele, pentru a oferi caracteristici specifice retelelor sociale si pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, impartasim informatii despre felul in care ne utilizati site-ul, cu partenerii nostri de pe retelele sociale, de publicitate si de statistica in conformitate cu Politica de confidentialitate. Va puteti administra preferintele in Setari cookie.