Divort Mihaela Radulescu

by: nonette
Wow, am aflat ca Mihaela Radulescu divorteaza? Oare e adevarat? SIncer nu-mi vine sa cred, mi se pare trist.

andrakool

andrakool

mda

26 Oct 2008, 23:04

nu inteleg de ce judeca presa asta atat de mult..ce treaba au frate toti cu modul in care fiecare isi traieste viata..treaba ei sa faca ce vrea e mare vaccinata si nu cred ca are nevoie de atata grija...asta e..mama ce tam tam :-j

http://www.slimart.ro

nonette

nonette

:)

23 Oct 2008, 11:43

Falsa nu e. Unii chiar nu inteleg cum e cu imaginea de vedeta creata si persoana care este in realitate.

Mihaela are o imagine foarte buna. In viata ei personala probabil o mai da in bara... Cine n-o face?

sellynna

sellynna

prefacuta si falsa

23 Oct 2008, 01:40

mult timp am admirator dar abia acum observ ca si ea e la fel de falsa precum rivala ei andreea marin sau banica cum isi spune acum.Sunt foarte false si sunt doar jocuri de culise!!!

pisi

pisi

multe femei

18 Oct 2008, 02:59

care nu sunt persoane publice nu merita viata grea pe care o duc si nu le mai plangem atata de mila precum Raduleascai.

pe mine ma lasa rece Raduleasca.

ploredina

ploredina

ce e asa trist...

18 Sep 2008, 21:03

ca Mihaela divorteaza? chiar nu inteleg de ce plangeti de mila vedetele? e si normal sa li se intample si lor, mare lucru

andreea_mandra

andreea_mandra

este adevarat...

18 Sep 2008, 08:39

Dimineatza, Mihaela prezinta la un anumit post de radio,si intr-adevar a recunoscut in cadrul unei emisii ca va divorta.Este intr-adevar foarte trist dar asta este viata.